lekarz Barbara Fułek

Pediatra

Pani doktor bardzo kompetentna!!! Po wielkich zaniedbaniach ze strony poprzedniego ośrodka zdrowia( zareklamuję - "ZDROWIE" Ząbkowice Śl.-dkr.Antas, dkr.Tunik..., po wizycie w szpitalu na wycięciu trzeciego migdała przerośniętego tak, że dziecko zatrzymywało oddech w nocy! Po 3 w roku zapaleniach oskrzeli i zatok! po wizycie pod koniec MAJa z córka w szpitalu z tak złym CRP że dożylnie antybiotyki brała - wczesniej leczona przez dkr.Antas i Tunik syropkami! zdecydowałam sie wkoncu z przekleństwami na ustach przenieś do "DOBROMED" Ząbkowice Śl. i była to słuszna decyzja - w "ZDROWIU" lekarze moje dziecko, które (jak się okazało po pierwszym badaniu przez dkr.Fułek ) ma dobrze słyszalną ASTMĘ OSKRZELOWĄ DZIECIĘCĄ oraz ALERGIĘ NA ROZTOCZA przez 4 lata leczyli popularnymi syropkami, gdzie po 2 tygodniach słyszałam od każdego, że meczący do wymiotów kaszel, zielony katar i duszności to nie powód by faszerować dziecko antybiotykiem (!!!). nie mogłam od nich wydebic nawet skierowania na wymaz z gardła - bo po co? Gdy po wyjściu ze szpitala gdzie byłysmy pod opieka też i dkr.Tunik podczas wizyty z kaszlem i zielonym katarem usłyszałam "poczekamy co się wykluje" tyle mnie widzieli! Po pierwszej wizycie w dkr.Fułek jestem w szoku - już po studiowaniu kart ze szpitala wiedziała, że coś nie tak. Nic nie mówiłam, nic nie wspominałam, nie marudziłam, ze w ZDROWIU mnie tak załatwili, a już po pierwszej wizycie w DOBROMED dowiedziałam się co mojemu dziecku naprawdę dolega...od wakacji chodze do dkr. Fułek - łatwo dostępna, nigdy nie usłyszałam by przyjść jutro, że nie ma miejsc, że na godzine okresloną - przyjmuje od 15:00 - prosze przyjśc...zawsze uśmiechnięta, miła, wytłumaczy, przepyta. Nie ważne, że z podejzeniem zapalenia pęcherza - zajrzy do gardła, nie ważne, że po receptę - bo osłucha i chce zobaczyć dziecko czy już zdrowe. POLECAM bez mrugnięcia okiem :)

bardzo sympatyczna pani doktor,tylko szkoda że jest w osrodku rzadko.zawsze jest do niej bardzo duzo dzieci.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Ząbkowice Śląskie"?

EuroMediCare Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
ulica Chrobrego 5

Kolejowa 1 (LOK)
57-200 Ząbkowice Śląskie
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MajDENT"
Osiedle Tęczowe 10H
58-200 Dzierżoniów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MajDENT"
Osiedle Tęczowe 10H
58-200 Dzierżoniów