dr n. med. Barbara Galińska

Pani dr Barbara Galińska należy do lekarzy o ogromnej wiedzy medycznej. Jej holistyczne podejście do leczenia wskazuje na przygotowanie zawodowe na najwyższym poziomie. Są to wzorce czerpane od Hipokratesa, który mówił w swoich pismach o właściwym (humanistycznym) podejściu do chorego. Pani Doktor robi wszystko co w dzisiejszej medycynie (stomatologii) jest możliwe aby ratować zęby i zdrowie pacjenta. Mam do niej wielkie zaufanie a prezentowana kultura osobista to najwyższy poziom grzeczności połączonej z kompetencjami zawodowymi. Polecam każdemu, kto myśli o zdrowych zębach wizytę w gabinecie Ars Dentica.

Pani Doktor - rewelacja! Posiada ogromną wiedzę i intuicję lekarską, a do tego ma super kontakt z pacjentem. Cierpiałam na nadwrażliwość zębów. Widziałam, że odsłaniają mi się szyjki zębowe, lecz poprzedni stomatolodzy bagatelizowali ten problem. Dopiero dr Galińska zaproponowała mi skuteczną metodę leczenia. Po wykonaniu przez Nią przeszczepów problem zniknął i nie powraca. U mojego syna wcześniejsze leczenie ortodontyczne prowadzone poza Szczecinem nie przynosiło widocznych efektów. Dopiero Pani dr Galińska zdiagnozowała u niego "przetrwały niemowlęcy typ połykania", na który nie zwrócił uwagi ortodonta. Po wyeliminowaniu złych nawyków, u syna leczenie natychmiast zaczęło przynosić efekty. Każda z wizyt u Pani Doktor przeprowadzana jest z niezwykłą starannością i dokładnością i nie różni się niczym od pierwszej wizyty. Za każdym razem czuję się u Niej kimś bardzo ważnym i mam pewność, że wszystkie (nawet z pozoru błahe) problemy potraktowane zostaną przez Panią Doktor z należytą uwagą.
Od sześciu lat dr Galińska leczy mnie i całą moją rodzinę. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Ponadto atmosfera podczas każdej z wizyt sprawia, że - o dziwo - do dentysty chce się wracać. :)

Zdecydowanie bardzo polecam ta Pania doktor. Bardzo madra kobieta, z ogromna wiedza nie tylko stomatologiczna. Do swojej pracy przyklada sie bardzo dokladnie, niczego nie lekcewazy ( przeprowadza bardzo dokladny wywiad zanim zacznie leczenie).Lekarz z powolania!Jestem pod wrazeniem jej fachowosci. Naprawde polecam tego lekarza bo od pierwszej chwili wzbudza zaufanie.

Leczę się od wielu lat i cieszę się, że nareszcie trafiłam na kompetentnego fachowca w osobie pani dr B.Galińskiej. Wizyta w gabinecie spełniła moje oczekiwania, jestem w pełni usatysfakcjonowana podejściem do moich problemów. Nabrałam też nadziei na to,że mam szansę być wyleczona również z kompleksu brzydkich i zniszczonych zębów.

Pani Doktor jest niesamowicie kompetentnym i taktownym człowiekiem

Pani Doktor jest niesamowicie kompetentnym i taktownym człowiekiem

Bronię panią doktor ponieważ mam przekonanie, że jest bardzo dobrym fachowcem. A co do jej urzekającej uprzejmości nie mam najmniejszej wątpliwości. Polecam.