lek. med. Barbara Gawur

Neurochirurg, Neurolog

Pani Doktor szczegolowo wytlumaczyla mi na czym polega moj problem z kręgosłupem i dała nadzieje. Inni lekarze kierowali mnie juz na operację. Natomiast Pani Doktor postanowiła jeszcze o mnie zawalczyć. Jestem wdzięczna ponieważ wiem, ze operacje kręgosłupa są bardzo ryzykowne. Poza tym jest to bardzo rzetelny lekarz z długoletnią praktyką zawodowo-praktyczną i bardzo ciepły człowiek.

Znakomity lekarz. Doskonały kontakt. Wysoka kultura i wiedza. Zdiagnozowała trafnie w 100%.

Mimo, że wizytę miałam umówioną na daną godzinę, to do gabinetu weszłam z godzinnym opóźnieniem!!! Pani doktor była bardzo niesympatyczna. Gdy pokazałam jej opis wcześniejszego rezonansu magnetycznego, powiedział, że ona nie patrzy na jakieś świstki, jak nie mam zdjęć to ona na nic nie będzie patrzyć i niczego słuchać. Gdy poprosiłam o skierowanie na rezonans magnetyczny kręgosłupa (2 razy leżałam już w szpitalu), i spytałam czy będzie to cały kręgosłup, odpowiedział, że chyba zwariowałam...człego kręgosłupa??? Napewno więcej nie odwiedzę tego lekarza!!! Widać jak dużo wolnych terminów jest do Pani Barbary a do innych lekarzy trzeba czekać po 2 tygodnie lub dłużej. Porażka

Pani dr bardzo serdeczna i naturalna, z zaangażowaniem wytłumaczyła mi moją chorobę, przystępnie objaśniła rezonans magnetyczny, naturalnie i prosto przedstawiła sytuację związaną z operacją kręgosłupa lędźwiowego, wizyta bez pośpiechu i z uśmiechem do pacjenta.POECAM

Wizyta w ramach prywatnego ubezpieczenia Signal Iduna

Wizyta w ramach prywatnego ubezpieczenia Signal Iduna

Wszystko bardzo dobrze , bez zarzutu , szybko i sprawnie

Wszystko bardzo dobrze , bez zarzutu , szybko i sprawnie

Ma sie nieodparte wrazenie ,ze pani doktor zalezy tylko i wylacznie na pieniadzach ..