lek. dent. Barbara Głowacka-Sokalska

Nie polecam! Pani doktor tak mi leczyła zęba,że gdybym w porę nie zmieniła stomatologa, to na pewno ząb byłby do usunięcia. O kosztach tego niefortunnego leczenia przez panią doktor już nie wspomnę.

Bardzo miejsce na leczenie zębów, super obsługa, przystępne polecam, przystępne ceny zarówno jeżeli chodzi o stomatologię jak i o medycynę estetyczną. I jeszcze jedno wszystko sterylne i czyściutkie. Polecam

super, super, super tyle na temat Pani dr Głowackiej -Sokalskiej.................................................................

Jak na dentystę było super. Pani dr jest delikatna, miła, ma bardzo ładny gabinet. Niskie ceny. Polecam

Trafiłem do Pani doktor przypadkiem, polecam, jest bardzo delikatna, miła i konkretna. Ceny są przystępne. Gabinet bardzo ładny. Warto zapisać się i poczekań w kolejce.

Naprawdę dobry stomatolog. ceny dostępne i nie boli. przyjemna obsługa.....Polecam serdecznie.........

Dla mnie super lekarz stomatolog, telikatna i ceny umiarkowane. Gabinet bardzo ładny. Polecam serdecznie.

Szczerze polecam panią doktor. Bardzo sympatyczna, profesjonalne podejście do pacjenta, byłam niedawno i prawie nie czułam bólu- pani doktor jest bardzo delikatna. Przystępne ceny. Bardzo dobry dentysta..

Leczenie endodontyczne zakończone całkowitym niepowodzeniem.Starciłam pieniądze,w zamian dostalam dużą dawkę bólu..Nie potrafie teraz normalnie grźć..Pani stomatolog nie należy do najmilszych,słabe podejście do pacjenta.Zmieniam dentystę...

Świetny stomatolog, szczerze polecam bo warto korzystać z jej umiejętnośći no i jest sympatyczna.