lekarz Barbara Górecka

2,9
2,7

Jednym słowem porażka niemiła odbebnia wizytę lekceważy chore dziecko zapisuje drogie syropki bez recepty i mówi że wszystko ok poco przyszłem wieczorem już dziecko z gorączką inny lekarz stwierdza zapalenie oskrzeli i szmery na sercu których pani niesłyszala podczas 20 wizyt jako lekarz pierwszego kontaktu niepolecam dzieci płaczą przed wizytą że niechca do tej pani

Nie polecam tej pani wogole nie potrafi leczyć dzieci nawet diagnozy nie potrafi dobrze postawić. Dziecko z ostrym zapaleniem krtani a ona syropy przepisała . Za każdym razem lądowalismy w szpitalu przez jej brak kompetencji omijać tą kobietę szerokim łukiem

200zł za 3 minuty wizyty kontrolnej to lekka przesada, ale nie pieniądze tutaj są ważne a podejście tej Pani... "leki" a właściwie pseudo cukrowe syropki to mogę ja zapisać bez szkoły medycznej. Nie polecam. Jest wiele innych lekarzy z podejściem bardziej profesionalnym i nieco większą empatią.

Na wizycie patronażowej bardzo niesympatyczna. Na moją informacje, że dzicko się cały dzień spina, robi czerwone jakby chciało zrobić kupkę, odpowiedziała: ,, tak to jest jak nie karmi się piersią. Czego się Pani spodziewała? Początki kolek" Nie dopytała o szczegóły, nie wyjaśniła przyczyny, nie poleciła zadnych kropelek. Pomijając jeszcze kilka innych rzeczy podczas wizyty no tragedia. Zero podejścia zarówno do Matki jak i do dziecka.

Zero podejścia zarówno do Matki jak i do dziecka.

Podczas szczepienia dziecka była leniwa, aby wstać od stołu, rozmawiala przez ścianę ... Nie odpowiadała na moje pytania sensownie i kompetentnie. Zawsze była zirytowana i zła.

Nie polecam!!! Brak zrozumienia i kompletny brak uprzejmości. Pani doktor nie potrafi wytłumaczyć i nie ma za grosz podejścia do dzieci

Lekarz bez empatii. Przekazuje informację nie majac pewnosci,ze jest praedziwa. Lekarz z koszmarnego snu..straszyla nas ta pani ciagle,ze nasze dziecko jest niepełnosprawne,ze nie da rady samo jesc..oddychac Pojechalismy do Poznania Dziecko samo je,oddycha..uciekajcie z leszna jak mozecie..

Pojechalismy do Poznania
Dziecko samo je,oddycha..uciekajcie z leszna jak mozecie..

Chamska baba z którą nawet lekarze nie chcą gadać. Traktuje matki i dzieci przedmiotowo, nie odpowiada na pytania, grubiańska. Zdecydowanie nie polecam. Nie powinna w szpitalu w Lesznie pracować! !!!

Leczę moje dzieci u Pani doktor już od jakiegoś czasu i jak na razie nie trafiłam na lepszego lekarza. Stawia trafne diagnozy i zawsze szybko wyleczy. Nie naciąga na kolejne wizyty, zawsze odbiera telefony i wszystko chętnie tłumaczy. Raz poszłam do innego lekarza i skończyło się szpitalem dlatego od tej chwili pozostaje jej wierna :)

Pani Doktor leczy moich synów od 8 lat. Lekarz przy którym moja rodzina czuje się bezpiecznie. Zawsze odbierze telefon, zawsze jest obok... Przeszliśmy już razem wiele traumatycznych momentów. Lekarz godny polecenia. Dziękujemy Pani Doktor. Miłosz i Konrad :)

Pani Doktor leczy moich synów od 8 lat.