lekarz Barbara Górecka

Polecam doktor Górecką.Jest wspaniałym ginekologiem i osobą,jest moim lekarzem juz 9lat nigdy mnie nie zawiodła,każda wizyta to perfekcyjne badanie i miła rozmowa. Bardzo polecam wszystkim kobietom.Cena bardzo przystępna.

JEST PO PROSTU CUDOWNA I GODNA ZAUFANIA !!!! MAŁO JEST TAKICH LEKARZY PRAKTYCZNIE W OGÓLE !!! :)

Pani Górecka jest bardzo dobrym lekarzem wspaniałą ciepłą spokojną i miłą osobą gorąco polecam ;)

Pani Górecka jest bardzo dobrym lekarzem i polecam wizyty ponieważ nie ma lekarza ginekologa który ma tak taką wiedzę aż az trudno sie dziwić. trafiłam do niej ponieważ miałam nadżerkę.wytłumaczyła mi wszystko. ufam takim lekarzom ponieważ robią to z powołania i dobroci słuzenia innym. a ci co chodzę do to przeciwieństwo jej. polecam gorąco

Jak dobrze że są jeszcze tacy lekarze...

Jak dobrze że są jeszcze tacy lekarze...

DOKTOR GÓRECKA JEST WSPANIAŁYM LEKARZEM, I CIEPŁĄ UŚMIECHNIĘTĄ KOBIETA .PROWADZIŁA MOJE DWIE CIĄŻE I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.POLECAM.!!!!!!!!!

DOKTOR GÓRECKA JEST WSPANIAŁYM LEKARZEM, I CIEPŁĄ
UŚMIECHNIĘTĄ KOBIETA .PROWADZIŁA MOJE DWIE CIĄŻE
I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.POLECAM.!!!!!!!!!

Wspaniały kontakt z pacjentem, wyrozumiałość, delikatność w badaniach. Jej spokój nawet w trudnych sytuacjach zdrowotnych jest kojący.

naprawdę bardzo dobry lekarz i człowiek, który potrafi wczuć się w sytuację pacjętki, bardzo miła i delikatna. Życzę wszystkim takich lekarzy na swojej drodze.

Świetna lekarka, bardzo dobre podejście do pacjenta.

Świetna lekarka, bardzo dobre podejście do pacjenta.

Jest świetna, zawsze kompetentnie podchodzi do problemu. Jest bardzo uprzejma i wzbudza duze zaufanie