lekarz Barbara Gościniewicz-Płonecka

1,9
1,4
1,6
1,1

Pani Doktor bardzo nieuprzejma i niekompetentna. Robiąc badania w medycynie pracy każdego kto ma okulary i nie zna dokładnie swojej wady wysyła do sąsiedniego salonu okulistycznego na zbadanie okularów! Absurd! Czy Pani Doktor sama nie powinna umieć i chcieć zbadać wzroku pacjenta na sprzęcie, który posiada w gabinecie?! Czyż to nie jest jej praca!?

Nigdy w życiu nie spotkałam się z takim chamskim zachowaniem ze strony lekarza. Moje dziecko wyzywała od histeryków, "jakbyś dostał w du... to bys się zaczął normalnie zachowywać i przestał wyć" - to jest tekst "Pani doktor" do dziecka. Nie powinna leczyć dzieci bo dziecko przechodzi traumę po wizycie u niej. Najgorszemu wrogowi nie poleciłabym wizyty u niej. Byłam pierwszy i ostatni raz, skasowali 120 zł a tu takie traktowanie. Szok. ODRADZAM

Okropna, nie polecam! Tylko kasę ciągnie, a mojemu dziecku tylko zaszkodziła. Na szczęście w porę trafiłam do dobrego specjalisty: do p. Kopińskiej. Uratowała oczy mojej córki. Poza tym obskurne miejsce, długo trzeba czekać. Omijajcie z daleka!

Mnie pani doktor bardzo pomogła, jeśli chodzi o zachowanie względem mnie też bez zarzutów - uprzejma, odpowiadała na wszystkie moje pytania, rozmawiałyśmy na różne tematy, nie tylko związane z moim okiem, absolutnie żadnej opryskliwości czy niepotrzebnych komentarzy, muszę powiedzieć, że rozmawiało mi się z nią bardzo sympatycznie. Miałam dość poważny uraz oka, a po wizycie u niej już na drugi dzień było tak, jak powinno być, zero dolegliwości. Obiektywnie oceniam jej kompetencje na bardzo wysokim poziomie. Jedyne zastrzeżenie, to cennik - wizyta główna - 120 zł, wizyta kontrolna 2 dni po pierwszej trwająca ponad 2 razy krócej - też 120 zł. Polecam wszystkim, którzy nie oszczędzają na zdrowiu...

jestem załamana tą kobietą.Nie powinna się zbliżać do dzieci. dziecku podczas badania leciała krew z oczu, mnie łzy poszły a ona na mnie z mordą. Każdy kto wychodził z gabinetu wyklinał ja niesamowice. Nie wiem jak ta PAni jeszcze się utrzymuje, ale wiem na pewno, ze w końcu jej ktoś zrobi krzywdę... Panowie nie przebierali w słowach. Nie polecam!!! Fatalnie obchodzi się z maluchami i rodzicami. Bez serca i rozumu.

Nigdy więcej!! Nadal nie mogę się otrząsnąć po wizycie… mechaniczne badanie oczu dzieci w XXI wieku. Podejście również… nie oczekuję uśmiechów i obietnic bez pokrycia ale minimum kultury. Błagam was nie chodźcie tam z dziećmi ona tylko liczy na ilość nie chcę robić reklamy innego lekarza więc tylko powiem że świetna osoba przyjmuje na koziej i okazało się że jedna wizyta wystarcza raz na pół roku do 3 roku życia jak dla mojego wcześniaka. I z tego co się dowiedziałam czego uprzejma wcześniejsza Pani doktor nie wpspomniała dziecko rodzi się ...

I z tego co się dowiedziałam czego uprzejma wcześniejsza Pani doktor nie wpspomniała dziecko rodzi się z retinopatią wieć częste wizyty nic nie dają skoro już na początku nie jest zdiagnozowana

no cóż, Pani dr brakuje profesjonalizmu. Wszyscy powtarzają, że tym samym wacikiem nie przemywa się jednego i drugiego oka, a ona używa tych samych narzędzi do badania. W rezultacie doprowadziła do stanu zapalnego u mojego dziecka. Ponadto jest niedelikatna w badaniu. W czasie badania, które jest dla niemowlaka i dla rodzica wysoce nieprzyjemne, pani dr odbiera telefony, zamiast zadbać o sprawne i szybkie jego zakończenie. Wiecznie się spóźnia, jest nieuprzejma, wręcz obcesowa.Szkoda że taka osoba jakoś się jeszcze utrzymuje w naszej służbie zdrowia.

Dwie wizyty z 3 latkiem. Po 100zł każda. Trwają po 10 minut. Pani stwierdzila ze syn ma dużą wadę. Przy czym normlanie widzi i wszystko rozpoznaje. Powiedziala ze nie widzi ani z bliska ani z daleka. Kazala przyjsc za 3 tyg na trzecią wizyte. Ale już rezygnujemy. Niemila, arogancka, spoznia sie. Gabinet wygląda okropnie.

To jedna wielka kpina z opieki nad wcześniakami.Nie chodżcie tam z dzieckiem.Ta pani powinna zakończyć prace gdziekolwiek. Polecam dr Anne Niwald z Łodzi-uprzejma,kompetentna i bardzo miła dla dziecka i rodziców.Jadąc do docent ma się fachową opiekę a nie złość i szarpanie.

NIE POLECAM! Ludzie nigdy nie wchodźcie do jej gabinetu, chyba że jesteście Kamikadze, nie wiem jak ona skończyła medycynę skoro nie ma pojęcia o tym co robi, STRATA PIENIĘDZY, CZASU I PRZEDEWSZYSTKIM ZDROWIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!