dr n. med. Barbara Gruszeczka

Pani doktor już od progu witała mnie uśmiechem i żarcikami. Osoba bardzo kompetentna i odpowiadająca szczegółowo na każde zadane przeze mnie pytanie. Zleciła dalsze szczegółowe badania by bliżej przyjrzeć się moim dolegliwościom - kazała przyjść z wynikami by wiedzieć jak dalej prowadzić leczenie. Badanie odbyło się najdelikatniej jak tylko się dało. Więcej było gilgotek jak bólu ;) POLECAM!!

Pani doktor jest świetnym fachowcem. Poszlam do niej z negatywnym nastawieniem, bo wczesniej trafialam na samych zlych lekarzy. Przemila kobieta, wspanialy lekarz, bardzo delikatna! Polecam w 100%!

Bardzo dobry ginekolog.Można zaufać bezgranicznie pani doktor. Jest miła i sympatyczna.

Sympatyczna Pani, polecam w szczególności na pierwszą wizytę u ginekologa.

Sympatyczna Pani, polecam w szczególności na pierwszą wizytę u ginekologa.

Byłam pierwszy raz i pierwszy raz wyszłam uśmiechnieta po wizycie :) Mam nadzieje ze kolejne tez tak miło sie odbeda. Pozdrawiam :))

Bardzo miła i kompetentna dobry fachowiec-polecam.

Bardzo miła i kompetentna dobry fachowiec-polecam.

Wspaniała kobieta!!!! Polecam wszystkim!!! Uprzejma i sympatyczna, doradzi fachowo. Kompetentna i NIE ma średniowiecznego podejścia do tabletek antykoncepcyjnych, jak niektórzy... Wspaniała Pani jest :)

Wspaniała Pani jest :)

Bardzo miła,otwarta kobieta,która zdecydowanie spełniła moje oczekiwania.Zarówno w gabinecie jak i poczekalni panuje przyjemna,intymna atmosfera.Serdecznie polecam!

bardzo mila i delikatna kobieta. wie, jak profesjonalnie podejsc do mlodych dziewczyn. polecam:):) i pozdrawiam:)

Rewelacyjny ginekolog. Miła, uprzejma, delikatna, wyrozumiała, na czasie;)

Rewelacyjny ginekolog. Miła, uprzejma, delikatna, wyrozumiała, na czasie;)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Maków Podhalański"?

Marek Skowronek

Maków Podhalański