lekarz Barbara Gryglewska

Pani Doktor jest lekarzem o głębokiej i wszechstronnej wiedzy medycznej co służy stawianiu trafnych diagnoz a tym samym skutecznemu leczeniu chorób. Pani profesjonalizm,właściwy przemyślany dobór leków a w innym przypadku jednoznaczna odpowiedzialna decyzja co do nie aplikowania leku bądź skierowanie do właściwego specjalisty- pozwoliły zachować dobry stan mojego zdrowia za co serdeczne dziękuję. Pani wiedza medyczna idzie w parze z wysoką kulturą osobistą co jest bardzo ważne dla mnie jako pacjentki która już 20 rok bez stresu wchodzi do Pani gabinetu. Uprzejmie proszę o informację o nowym miejscu Pani pracy. ...

Uprzejmie proszę o informację o nowym miejscu Pani pracy.
Największym kapitałem dla każdej Firmy/Zakładu Opieki Zdrowotnej są wysokiej klasy specjaliści do których Pani należy.

Zdecydowanie POLECAM PANIĄ DOKTOR BARBARĘ! To lekarz z ogromną wiedzą i oddaniem pacjentowi. Nigdy nie bagatelizuje problemu, poświęca tyle czasu na wizytę ile pacjent tego potrzebuje, wszystko dokładnie tłumacząc, wykazując przy tym przeogromną cierpliwość. Kompleksowo, profesjonalnie, skutecznie z dbałością o najmniejsze szczegóły, zawsze indywidualnie podchodząc do każdego pacjenta - LEKARZ Z POWOŁANIA! Pani doktor zasługuje na największe słowa uznania zarówno za swoją wiedzę medyczną, podejście do pacjenta oraz szereg cech, które czynią panią doktor lekarzem wyjątkowym!

Zdecydowanie POLECAM PANIĄ DOKTOR BARBARĘ!

Właśnie przeczytałam tutaj, że moja Pani Doktor odeszła z przychodni na Chełmie, to dla mnie straszna wiadomość. Za serce, za troskę i ludzkie w całej rozciągłości podejście do mnie jako pacjentki, za wyciągnięcie mnie z czegoś o czym nawet nie wiedziałam, baaardzo dziękuję ❤️ Nigdy tego nie zapomnę i nie zamierzam na tym skończyć tej wspaniałej relacji. Czekam z niecierpliwością na informację od Pani dokąd mogę za Panią podążyć, bo innego lekarza sobie nie wyobrażam. Pozdrawiam ciepło i serdecznie ściskam 😘

Bardzo dziękuję za pomoc, dobre serce i profesjonalizm na każdej wizycie. Pani Doktor ma wspaniałe podejście do pacjenta, szeroką wiedzę i zawsze stawia trafne diagnozy. Pani Barbara jest wspaniałym lekarzem, a przychodnia Nowy Chełm popełniła ogromny błąd zwalniając tak wspaniałego specjalistę. Teraz Pani Barbara przyjmuje w Medicover, gdzie mam nadzieję jest doceniana i traktowana z należytym szacunkiem. Michał Dębiak.

Wypowiedzenie złożone dr Gryglewskiej to wielki błąd dyrektora p. Reformacka. Chyba nie zdaje sobie sprawy, że po tym incydencie wielu pacjentów zrezygnuje z ich usług. Pani dr to osoba która z pełnym zaangażowaniem i oddaniem wiele lat nas leczyła. Z zasłyszanych informacji od 9 września Pani doktor będzie pracować w Medicover na Targu Siennym 7 ( galeria Forum)Pani Doktor wszyscy stoimy za Panią murem, a ja napewno będę za Panią podążać. Kochamy Panią i do zobaczenia.

Szanowna Pani doktor Barbara Gryglewska jesteśmy zdruzgotani nagłym Pani odejściem z przychodni Gdańsk Chełm ul. Reformacka. Jest pani najlepszym lekarzem i będziemy Pani szukać do skutku. Nigdy nie trafiliśmy na lekarza tak zaangażowanego w leczenie chorych, stawiającego zawsze trafne diagnozy i skuteczne leczenie chorego. Wszyscy pacjenci są zrozpaczeni. Gdzie mamy Panią szukać? Bardzo dziękujemy za wieloletnią opiekę, uśmiech ,życzliwość, empatie, troskę i pomoc w ciężkich chwilach. Janina Dębiak, Ryszard Dębiak ,Agnieszka Langowska ,Jadwiga Węzeł

Janina Dębiak, Ryszard Dębiak ,Agnieszka Langowska ,Jadwiga Węzeł

Pani Doktór jest ciepłym, empatycznym lekarzem z tych, jakich kiedyś było wielu. Budzi zaufanie i stawia trafne diagnozy, bardzo mi pomogła w kilku poważniejszych przypadkach lecząc skutecznie, nie mnożąc niepotrzebnych badań i kosztownych lekarstw, poprzednio w przychodni Reformacka, gdzie nie wiem czy cenią dobrych lekarzy, a ostatnio w Medicover, gdzie cenią dobrych lekarzy.

Dr. Barbara Gryglewska jest w moim pojęciu prawdziwym lekarzem z powołania, dla którego dobro pacjenta jest dobrem nadrzędnym. Jej podejście do pacjenta zasługuje na najwyższe uznanie. Jest uważna, wrażliwa, kompetentna i nigdy nie pozostawia pacjenta z nierozwiązanym problemem. Dlatego pacjenci ją tak bardzo szanują, kochają i polecają swoim znajomym. Ja sama kiedy jestem w Gdańsku korzystam wyłącznie z porad i pomocy dr. Barbary Gryglewskiej.

Dr. Barbara Gryglewska jest w moim pojęciu prawdziwym lekarzem z powołania,
dla którego dobro pacjenta jest dobrem nadrzędnym.
Jej podejście do pacjenta zasługuje na najwyższe uznanie.
Jest uważna, wrażliwa, kompetentna i nigdy nie pozostawia pacjenta
z nierozwiązanym problemem.
Dlatego pacjenci ją tak bardzo szanują, kochają i polecają swoim znajomym.
Ja sama kiedy jestem w Gdańsku korzystam wyłącznie z porad i pomocy
dr. Barbary Gryglewskiej.

Dr Barbara Gryglewska to najlepszy lekarz jakiego znam. Pełna ciepła i zrozumienia. Zawsze dociekliwa i do końca diagnozująca. Dzięki ogromnej wiedzy doskonale dobiera leczenie. Nikogo nie zostawi bez pomocy . Każdemu życzę takiego lekarza. Dziękuję Pani doktor w imieniu swoim i mojej rodziny

Jak tylko dowiedziałem się ze moja pani doktor odeszła to zacząłem się zastanawiać gdzie ja znajdę takiego wspaniałego lekarza. Od lat choruje na ADEM jednak dzięki opiece pani doktor jestem w stałej remisji. Nie wyobrażam sobie chodzić do innego lekarza. Jak tylko dowiem się gdzie moja pani doktor będzie przyjmować napewno ja, moja rodzina i moi znajomi pójdziemy za nią.!