lekarz Barbara Gryglewska

Cudowny lekarz. Trafiłam na panią doktor w medicover. Pomogła mi w bardzo trudnym dla mnie czasie, zawsze pomocna, kompetentna, zawsze wysłuchała. Wizyty u tej doktor to sama przyjemność. Niestety nie ma już p. Doktor w medicover, czy ktoś wie gdzie w tej chwili przyjmuje p. doktor B. Gryglewska?

Pani Doktor to wspaniała osoba,empatyczna z bardzo dużą wiedzą. Gorąco polecam. Zna swój zawód ,potrafi pomóc w sytuacji gdzie inni rozkładają ręce. Jest takich lekarzy bardzo nie wielu. Tylko ona.

Dr Barbara Gryglewska to najlepszy lekarz jakiego znam. Pełna ciepła i zrozumienia. Zawsze dociekliwa i do końca diagnozująca. Dzięki ogromnej wiedzy doskonale dobiera leczenie. Nikogo nie zostawi bez pomocy . Każdemu życzę takiego lekarza. Dziękuję Pani doktor w imieniu swoim i mojej rodziny

Bardzo dziękuję za pomoc, dobre serce i profesjonalizm na każdej wizycie. Pani Doktor ma wspaniałe podejście do pacjenta, szeroką wiedzę i zawsze stawia trafne diagnozy. Pani Barbara jest wspaniałym lekarzem, a przychodnia Nowy Chełm popełniła ogromny błąd zwalniając tak wspaniałego specjalistę. Teraz Pani Barbara przyjmuje w Medicover, gdzie mam nadzieję jest doceniana i traktowana z należytym szacunkiem. Michał Dębiak.

Dziś prawdziwych lekarzy już nie ma, ale są wyjątki - tym wyjątkiem jest nasza wspaniała Pani doktor Barbara Gryglewska. Zrozumienie, profesjonalizm, kompetencja. Znakomity lekarz - największe słowa uznania za podejście do pacjenta. Dziękuję za opiekę i troskę.

Pani Doktór jest ciepłym, empatycznym lekarzem z tych, jakich kiedyś było wielu. Budzi zaufanie i stawia trafne diagnozy, bardzo mi pomogła w kilku poważniejszych przypadkach lecząc skutecznie, nie mnożąc niepotrzebnych badań i kosztownych lekarstw, poprzednio w przychodni Reformacka, gdzie nie wiem czy cenią dobrych lekarzy, a ostatnio w Medicover, gdzie cenią dobrych lekarzy.

Zdecydowanie POLECAM PANIĄ DOKTOR BARBARĘ! To lekarz z ogromną wiedzą i oddaniem pacjentowi. Nigdy nie bagatelizuje problemu, poświęca tyle czasu na wizytę ile pacjent tego potrzebuje, wszystko dokładnie tłumacząc, wykazując przy tym przeogromną cierpliwość. Kompleksowo, profesjonalnie, skutecznie z dbałością o najmniejsze szczegóły, zawsze indywidualnie podchodząc do każdego pacjenta - LEKARZ Z POWOŁANIA! Pani doktor zasługuje na największe słowa uznania zarówno za swoją wiedzę medyczną, podejście do pacjenta oraz szereg cech, które czynią panią doktor lekarzem wyjątkowym!

Zdecydowanie POLECAM PANIĄ DOKTOR BARBARĘ!

Do pani doktor chodze od momentu przeprowadzki do trojmiasta i uważam ze jest to najlepszy i najbardziej kompetentny z lekarzy jakiego spotkałam na swojej drodze. Kilka dni temu byłam u pani doktor w medicoverze w Gdańsku atmosfera jak zawsze u pani doktor super ! Serdecznie polecam :)

Byłam pacjentką Pani doktor B. Gryglewskiej ponad 20 lat... Tak wiele dobrego Jej zawdzięczam! Zawsze przejęta problemem chorego

Zawsze przejęta problemem chorego

Zawsze przejęta problemem chorego