lekarz Barbara Gryglewska

Najwspanialsza Pani doktor! Jest przede wszystkim dobrym człowiekiem. Ma ogromną wiedzę medyczną, pomogła mi, mojej rodzinie i znajomym wiele razy. Przez wiele lat przyjmowała w Przychodni Nowy Chełm, niestety już tam nie przyjmuje. Gdyby ktoś miał informację gdzie można teraz doktor złapać dajcie znać. Ja za doktor pójdę do końca świata i jeszcze dalej. Wspaniały człowiek z ogromnym sercem.

Lekarz o wybitnej wiedzy medycznej, przychylny pacjentom i rozumiejący ich kłopoty zdrowotne i potrzeby. Świetny diagnosta rozpoznający dolegliwości i podejmujący właściwe decyzje dotyczące procedur leczenia. Lekarz znający współczesne leki wprowadzane na rynek. Bez Pani Barbary przychodnia nie będzie już tak wysokiego standardu.

Doktor Basia to najlepszy lekarz na świecie, wiem że nie ma Jej na Reformackiej . Będę jej szukał polecam innym.

Będę jej szukał polecam innym.

Czlowiek z Wielkim sercem i dobry lekarz. Pani Doktor pomogla mi i mojej Rodzinie w ciezkich chwilach, zawsze otwarta i zyczliwa. Takich lekarzy ze swieca szukac. Pani Doktor dziekuje za wszystko!

Lekarz godny polecenia, rzetelny i poświęcając czas pacjentowi. Trafne diagnozy i porady. Wracam z poradni na ul. Reformackiej gdzie dowiedziałem się że, wg słów jednej z rejestratorek "szef oszalał i zwolnił Panią doktor". Żałuję tej decyzji, i czekam na Panią doktor w innej przychodni, na pewno pójdę za tym lekarzem.

To skandal! Taką wspaniałą lekarkę zwolnić! Cieszyła się powszechnym zaufaniem jako specjalista i człowiek. Tyle razy mi pomogła, nawet po pracy potrafiła znaleźć kontakt i doprecyzować zalecenia. Zawsze konkretna i życzliwa, z wielką empatią do pacjenta. Co wy tam w tej przychodni najlepszego zrobiliście!!! Niech szlag was trafi - wypisuję się.

Znakomity lekarz, od lat opiekujący się całą moją rodziną. To straszna strata. Mam nadzieję, że odnajdę ją w innej Przychodni. Przychodnia na Chełmie jest dla nas bezużyteczna. To nie prawda, że nie ma ludzi niezastąpionych!!

To nie prawda, że nie ma ludzi niezastąpionych!!

Jak tylko dowiedziałem się ze moja pani doktor odeszła to zacząłem się zastanawiać gdzie ja znajdę takiego wspaniałego lekarza. Od lat choruje na ADEM jednak dzięki opiece pani doktor jestem w stałej remisji. Nie wyobrażam sobie chodzić do innego lekarza. Jak tylko dowiem się gdzie moja pani doktor będzie przyjmować napewno ja, moja rodzina i moi znajomi pójdziemy za nią.!

Pani Doktor jest lekarzem o głębokiej i wszechstronnej wiedzy medycznej co służy stawianiu trafnych diagnoz a tym samym skutecznemu leczeniu chorób. Pani profesjonalizm,właściwy przemyślany dobór leków a w innym przypadku jednoznaczna odpowiedzialna decyzja co do nie aplikowania leku bądź skierowanie do właściwego specjalisty- pozwoliły zachować dobry stan mojego zdrowia za co serdeczne dziękuję. Pani wiedza medyczna idzie w parze z wysoką kulturą osobistą co jest bardzo ważne dla mnie jako pacjentki która już 20 rok bez stresu wchodzi do Pani gabinetu. Uprzejmie proszę o informację o nowym miejscu Pani pracy. ...

Uprzejmie proszę o informację o nowym miejscu Pani pracy.
Największym kapitałem dla każdej Firmy/Zakładu Opieki Zdrowotnej są wysokiej klasy specjaliści do których Pani należy.

Doktor Gryglewska jest świetnym fachowcem, której pacjentem byłem od dłuższego czasu. Z mojego doświadczenia jest najlepszym lekarzem rodzinnym, zawsze konkretna, zaangażowana i profesjonalna. Jestem bardzo rozczarowany, że odeszła z przychodni na Chełmie Reformacka. Mam nadzieję, że wróci i oby jak najwięcej takich lekarzy ..