lekarz Barbara Gryglewska

Informacja o odejściu Pani dr Barbary Gryglewskiej z Przychodni Nowy Chełm wyjątkowo mnie zasmuciła. Pani Dr jest wyjątkowym fachowcem medycznym , ponadto wyjątkowo życzliwą, empatyczną osobą . Wnioskuję, że odejście Pani Dr jest tylko jakaś pomyłką, nieporozumieniem, że pozostanie Pani w filii Reformacka, a jeśli nie to proszę o informację gdzie Pani szukać - idę za Panią moją rodziną.

Bardzo żałujemy, że w naszej Przychodni nie widzimy już naszej ulubionej Pani Doktor. Mamy nadzieję, że zaszła jakaś pomyłka i wszystko wróci do stanu poprzedniego. Nie ma słów żeby określić Jej sposób podejścia i leczenia pacjentów. Do szybkiego zobaczenia w naszej Przychodni.

Mamy nadzieję, że zaszła jakaś pomyłka i wszystko wróci do stanu poprzedniego.
Nie ma słów żeby określić Jej sposób podejścia i leczenia pacjentów.
Do szybkiego zobaczenia w naszej Przychodni.

Najlepszy lekarz, jaki mnie leczył, godny zaufania, kompetentny, analizuje i wyciąga właściwe wnioski. Mało jest takich lekarzy. Podchodzi do pacjenta z empatią , chce mu naprawdę pomóc. Życzliwa.Będę zaglądać na tę stronę by dowiedzieć się gdzie Pani doktor teraz pracuje , by tam się przenieść.

Wiadomość o odejściu z Przychodni na Chełmie bardzo nas zaskoczyła. Trzeba naprawdę nie mieć wyobraźni, żeby pozbywać się takiego fachowca. Przez wiele lat dr. Barbara pomagała mnie i rodzinie i naprawdę nie było żadnych zastrzeżeń. Mamy nadzieję, że sytuacja się unormuje i nadal będziemy się widywać w naszej przychodni

Wiadomość o odejściu z Przychodni na Chełmie bardzo nas zaskoczyła.
Trzeba naprawdę nie mieć wyobraźni, żeby pozbywać się takiego fachowca.

Właśnie przeczytałam tutaj, że moja Pani Doktor odeszła z przychodni na Chełmie, to dla mnie straszna wiadomość. Za serce, za troskę i ludzkie w całej rozciągłości podejście do mnie jako pacjentki, za wyciągnięcie mnie z czegoś o czym nawet nie wiedziałam, baaardzo dziękuję ❤️ Nigdy tego nie zapomnę i nie zamierzam na tym skończyć tej wspaniałej relacji. Czekam z niecierpliwością na informację od Pani dokąd mogę za Panią podążyć, bo innego lekarza sobie nie wyobrażam. Pozdrawiam ciepło i serdecznie ściskam 😘

Kochani Pacjenci, dziekuje za piekne podziękowania i długoletnią współpracę. Szukam pracy, zawiadomię Was na tej stronie. Serdecznie pozdrawiam Wasz lekarz rodzinny Barbara Gryglewska.

Szanowna Pani doktor Barbara Gryglewska jesteśmy zdruzgotani nagłym Pani odejściem z przychodni Gdańsk Chełm ul. Reformacka. Jest pani najlepszym lekarzem i będziemy Pani szukać do skutku. Nigdy nie trafiliśmy na lekarza tak zaangażowanego w leczenie chorych, stawiającego zawsze trafne diagnozy i skuteczne leczenie chorego. Wszyscy pacjenci są zrozpaczeni. Gdzie mamy Panią szukać? Bardzo dziękujemy za wieloletnią opiekę, uśmiech ,życzliwość, empatie, troskę i pomoc w ciężkich chwilach. Janina Dębiak, Ryszard Dębiak ,Agnieszka Langowska ,Jadwiga Węzeł

Janina Dębiak, Ryszard Dębiak ,Agnieszka Langowska ,Jadwiga Węzeł

Lekarz z olbrzymim doświadczeniem. Zawsze trafnie stawia diagnozę, rzeczowa, konkretna, nigdy się nie zawiodłem.

Jako lekarz zawsze uważna i życzliwa, nie podejmuje diagnozy pochopnie czy powierzchownie, nie lekceważy żadnych implikacji objawów, opowiedzialna - lecząc, nie zaszkodzi, polecam

Pani Barbara należy do tych lekarzy,którzy przejmują się zdrowiem pacjenta.Wykazuje wysoki stopień zaangażowania w rozpoznanie i leczenie chorob.Wiedza i fachowość w temacie medycyna nieoceniona.Jest na bieżąco z najnowszymi trendami w leczeniu.Polecam każdemu,nie zawiedzie się!