Pani Doktor jest jedyna w swoim rodzaju. Dysponuje bardzo obszerną wiedzą i ogromnym doświadczeniem. Zwraca uwagę na takie szczegóły, które innym umykają, a które mogą zaważyć na prawidłowym rozwoju dziecka. Z całą stanowczością polecam :)

Dr. Gutowska to Anioł na Ziemi, trafiłam do Pani Doktor już w pierwszych tygodniach życia mojego synka, zawsze pomoże , nigdy nie odmówi przyjęcia dziecka, sama raz zostałam przyjęta z dzieckiem o godzinie 21.30, więc Pani Doktór nie powie jedźcie na dyżur nocny, moje dziecko przepada za dr. Gutowską, pozdrawiam i dziękuję Panu Bogu,że są tacy ludzie na świecie. Agnieszka K.

pani doktór jest wspaniała,chodzę z córka już 11 lat, od jej urodzenia. córka u pani doktor jest zawsze wyluzowana,opowiada jej o szkole,wycieczkach,niewyobrażam sobie innego lekarza dla mojej córki.pani doktór jest naszym skarbem i życzymy jej duzo zdrowia,aby jak najdłużej leczyła

Pani dr Gutowska jest wzorem lekarza. Moje dzieci juz od kilku lat nie mogą być jej pacjentami (mają 21 i 22 lata), ale jeszcze na początku jako studenci chcieli byc zarejestrowani u "Swojej" Pani doktor. Prowadziła je od momentu gdy skonczyły 3 i 4 lata. Zawsze cierpliwa, dokładna, mająca czas dla dziecka i rodzica, aby spokojnie wytłumaczyc co sie dzieje. Pozdrawiam ją serdecznie i życzę dużo zdrowia, aby jak najdłużej mogła pomagać swoim maluchom, jak nazywa wszystkich pacjentów.

Najlepszy lekarz pediatra na Żoliborzu jak nie w całej warszawie...

Najlepszy lekarz pediatra na Żoliborzu jak nie w całej warszawie...

Wspaniały człowiek, lekarz z powołania, oddany swojej pracy, uprzejmy i kompetentny. Niestety trudno się do niej dostać, bo w przychodni są kompletnie niezrozumiałe reguły zapisów.

Pani Doktor to wspaniały człowiek. Lekarz z powołania, oddany swojej pracy, uprzejmy i kompetentny. Diagnoza zawsze trafiona, a podejście do pacjenta wzorcowe. Lekarz godny polecenia.

Rewelacyjny lekarz! U Pani doktor leczyłam się ja, a teraz moje dzieci:) Przemiła, kompetentna - POLECAM!

Pani Doktor to ideał nie spotkałam się z odmową przyjęcia nawet gdy już była po dyżurze,czasem mam wrażenie że ta cudowna kobieta spędza całe dni w przychodni aby móc przyjąć wszystkich swoich maluchów,oddana swojej pracy,moja córeczka ją uwielbia zawsze poradzi, pocieszy dobrym słowem To Anioł na Ziemi.Pozdrawiamy i Zuzia przesyła Buziaki,P.Doktor dużo zdrówka życzymy

Bardzo dobry lekarz, jestem zadowolona z wyboru - aczkolwiek w przychodni cyrk - niezrozumiałe zasady zapisów (osobiste rano,osobiste w innym dniu, telefoniczne - chore zasady) no i wiecznie tłumy bez numerków przez co nigdy nie wchodzi się na wizytę o czasie (nawet do 1,5 h poślizgu) prawdziwy dramat. Pani dr Gutowska zawsze ciepła, dobre podejście do dzieci, wyprowadza dziecko z choroby, trafne diagnozy. Polecam serdecznie.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Warszawa"?

Czołowa 40 S

Gabinet Lekarski