Barbara Gutowska

Pani Doktor jest jedyna w swoim rodzaju. Dysponuje bardzo obszerną wiedzą i ogromnym doświadczeniem. Zwraca uwagę na takie szczegóły, które innym umykają, a które mogą zaważyć na prawidłowym rozwoju dziecka. Z całą stanowczością polecam :)

Najlepszy lekarz pediatra na Żoliborzu jak nie w całej warszawie...

Najlepszy lekarz pediatra na Żoliborzu jak nie w całej warszawie...

pani doktór jest wspaniała,chodzę z córka już 11 lat, od jej urodzenia. córka u pani doktor jest zawsze wyluzowana,opowiada jej o szkole,wycieczkach,niewyobrażam sobie innego lekarza dla mojej córki.pani doktór jest naszym skarbem i życzymy jej duzo zdrowia,aby jak najdłużej leczyła

Pani Doktor to wspaniały człowiek. Lekarz z powołania, oddany swojej pracy, uprzejmy i kompetentny. Diagnoza zawsze trafiona, a podejście do pacjenta wzorcowe. Lekarz godny polecenia.

Rewelacyjny lekarz! U Pani doktor leczyłam się ja, a teraz moje dzieci:) Przemiła, kompetentna - POLECAM!

Wspaniały człowiek, lekarz z powołania, oddany swojej pracy, uprzejmy i kompetentny. Niestety trudno się do niej dostać, bo w przychodni są kompletnie niezrozumiałe reguły zapisów.

doskonały lekarz z powołania ! Diagnoza zawsze trafiona, a podejście do małego pacjenta wzorcowe godny polecenia.

Bardzo dobry lekarz, jestem zadowolona z wyboru - aczkolwiek w przychodni cyrk - niezrozumiałe zasady zapisów (osobiste rano,osobiste w innym dniu, telefoniczne - chore zasady) no i wiecznie tłumy bez numerków przez co nigdy nie wchodzi się na wizytę o czasie (nawet do 1,5 h poślizgu) prawdziwy dramat. Pani dr Gutowska zawsze ciepła, dobre podejście do dzieci, wyprowadza dziecko z choroby, trafne diagnozy. Polecam serdecznie.

Pani Doktor jest rewelacyjna !!!! Nigdy nie odmówiła nam przyjęcia, zawsze doradzi, ostrożna z antybiotykami. Jest lekarzem moich dzieci od przeszło 8 lat. Nigdy nie trafiłam na takiego lekarza. Serdeczne pozdrowienia dla Pani Doktor od jasia, Mateusza i Paulinki oraz ich wdzięcznej mamy

Taki lekarz to naprawde rzadkość! Zarówno ja jak i moja córka ją uwielbiamy, darzymy pełnym zaufaniem i zawsze możemy liczyć na jej dobrą radę.