Barbara Gutowska

Pani Doktor to ideał nie spotkałam się z odmową przyjęcia nawet gdy już była po dyżurze,czasem mam wrażenie że ta cudowna kobieta spędza całe dni w przychodni aby móc przyjąć wszystkich swoich maluchów,oddana swojej pracy,moja córeczka ją uwielbia zawsze poradzi, pocieszy dobrym słowem To Anioł na Ziemi.Pozdrawiamy i Zuzia przesyła Buziaki,P.Doktor dużo zdrówka życzymy

Pani dr Gutowska jest wzorem lekarza. Moje dzieci juz od kilku lat nie mogą być jej pacjentami (mają 21 i 22 lata), ale jeszcze na początku jako studenci chcieli byc zarejestrowani u "Swojej" Pani doktor. Prowadziła je od momentu gdy skonczyły 3 i 4 lata. Zawsze cierpliwa, dokładna, mająca czas dla dziecka i rodzica, aby spokojnie wytłumaczyc co sie dzieje. Pozdrawiam ją serdecznie i życzę dużo zdrowia, aby jak najdłużej mogła pomagać swoim maluchom, jak nazywa wszystkich pacjentów.

Doskonały lekarz.Wspiera także dobrym słowem.Zawsze możemy na Nią liczyć.Udziela porad nam już 10 lat.

Wspaniały lekarz, wzbudza zaufanie. Pani doktor jest osobą kompetentną i godną polecenia.

Nie trafiłam z dziećmi na lepszego lekarza niż pani Gutowska

Nie trafiłam z dziećmi na lepszego lekarza niż pani Gutowska

SUPER PEDIATRA.dziękujemy za 10 lat opieki.

SUPER PEDIATRA.dziękujemy za 10 lat opieki.

potwierdzam opinie innych. nie spotkałem jeszcze takiego lekarza. Polecam wszystkim

super .........................lekarz z powołania ideał podejście do dzieci extra

nie ma takiego drugiego lekarza w W-wie!!!! pani doktór jest super !!!!!!!!!!!!

nie ma takiego drugiego lekarza w W-wie!!!!
pani doktór jest super !!!!!!!!!!!!

Dr. Gutowska to Anioł na Ziemi, trafiłam do Pani Doktor już w pierwszych tygodniach życia mojego synka, zawsze pomoże , nigdy nie odmówi przyjęcia dziecka, sama raz zostałam przyjęta z dzieckiem o godzinie 21.30, więc Pani Doktór nie powie jedźcie na dyżur nocny, moje dziecko przepada za dr. Gutowską, pozdrawiam i dziękuję Panu Bogu,że są tacy ludzie na świecie. Agnieszka K.