dr n. med. Barbara Halerz-Nowakowska

Nie ma lepszego lekarza od Tej Pani dr, 7 lat temu dzięki niej cudem zaszłam w ciążę, ponieważ leczyłam się już u 8 lekarzy, profesorów itp i ich decyzja była jedną JESTEM BEZPLODNA , pani dr dobrała leki, przyjęła na oddział, dokonała tego czego nikt nawet wcześniej nie próbował, dziś wróciłam do niej ponownie i ponownie bezgranicznie ufam jej metodom, zastosowanym lekom i przede wszystkim ludzkiemu podejściem do pacjentki. POLECAM wszystkim kobietom,które straciły nadzieję, u tej Pani dr na prawdę istnieją cuda , moje mają na imię Amelia i Kacper i oboje dzięki pomocy tej lekarki, dodam że prowadziłam obie ciążę w Poznaniu i tam rodziłam a dojeżdżałam do niej 200 km , wszystkie kobiety które pragna być matkami wiedzą,że nic nawet taka odległość przy ich determinacji nie ma znaczenia, dla mnie też nie była przeszkodą, bo miałam nadzieję,która mi dano i w którą uwierzyłam i zaufałam Pani dr. Polecam całym sercem

Zdecydowanie polecam panią doktor, ponieważ mi pomaga. Leczę się obecnie prywatnie (250- 300 zł), ale poświęca mi tyle czasu ile trzeba- zawsze prawie pół godziny (zdecydowałam się prywatnie ze względu na ograniczenia NFZ z COVID i czas zapisu do endokrynologa w lipcu 2020 na lipiec 2021, ale są to dobrze wydane pieniądze). Wszystko dokładnie tłumaczy, dzięki temu mam pewność, że jestem w dobrych rękach. Wizyta u ginekologa zawsze jest krępująca, lecz już podczas pierwszej wizyty wiedziałam, że trafiłam na odpowiednią osobę. Polecam.

Leczyłam się o tej Pani na nieregularne miesiączki i androgenizację 2 lata... Ciągle zmieniała diagnozy, wykrywała u mnie schorzenia, których nie mam, a innym razem stwierdzała, że można odstawić leki, bo nic mi nie dolega, co też jest nieprawdą :/ Wskutek tego stan mojego zdrowia zamiast poprawić, tylko się pogorszył :( Wysłała mnie w wieku 15 lat na 3 dniowy pobyt w szpitalu, gdzie bez żadnego uprzedzenia byłam badana przy kilkunastu studentach. Na myśl o tym wszystkim mam łzy w oczach... Do tego bardzo wysoka stawka (170 zł za wizytę), 3 miesiące czekania na wizytę i 3 godziny w poczekalni (wchodziłam do niej raz przed pierwszą w nocy, a umówiona byłam na 21:00). Bez komentarza.

Jestem pacjentką Pani Doktor Barbary Halerz - Nowakowskiej. Oceniam ją jako Dobrego lekarza i dobrego człowieka.

Pan doktor jest bardzo dobrym człowiekiem dzięki niej przyszłam na świat, mam problemy kobiece i jestem pod jej opieką lekarska.Jestem bardzo zadowolona.Polecam ją każdej znajomej kobiecie.

pani doktor prowadzi moją ciążę -moim zdaniem wzorowo!!!fachowa wiedza, kompetentna,zawsze wyjaśnia tłumaczy dany problem.

Bardzo kompetentna.Wszystkie badania

Bardzo kompetentna.Wszystkie badania