dr n. med. Barbara Halerz-Nowakowska

3,6

Leczyłam się o tej Pani na nieregularne miesiączki i androgenizację 2 lata... Ciągle zmieniała diagnozy, wykrywała u mnie schorzenia, których nie mam, a innym razem stwierdzała, że można odstawić leki, bo nic mi nie dolega, co też jest nieprawdą :/ Wskutek tego stan mojego zdrowia zamiast poprawić, tylko się pogorszył :( Wysłała mnie w wieku 15 lat na 3 dniowy pobyt w szpitalu, gdzie bez żadnego uprzedzenia byłam badana przy kilkunastu studentach. Na myśl o tym wszystkim mam łzy w oczach... Do tego bardzo wysoka stawka (170 zł za wizytę), 3 miesiące czekania na wizytę i 3 godziny w poczekalni (wchodziłam do niej raz przed pierwszą w nocy, a umówiona byłam na 21:00). Bez komentarza.

Jestem pacjentką Pani Doktor Barbary Halerz - Nowakowskiej. Oceniam ją jako Dobrego lekarza i dobrego człowieka.

Pan doktor jest bardzo dobrym człowiekiem dzięki niej przyszłam na świat, mam problemy kobiece i jestem pod jej opieką lekarska.Jestem bardzo zadowolona.Polecam ją każdej znajomej kobiecie.

pani doktor prowadzi moją ciążę -moim zdaniem wzorowo!!!fachowa wiedza, kompetentna,zawsze wyjaśnia tłumaczy dany problem.

Bardzo kompetentna.Wszystkie badania

Bardzo kompetentna.Wszystkie badania