lekarz Barbara Hryniewiecka-Kutella

Wspaniała lekarka! Nigdy nie odmówiła wizyty, zawsze uważnie wysłucha, mądra, życzliwa, uprzejma i skuteczna! Od 15 lat korzystam i bardzo polecam!!!

Bardzo dobry pediatra.Uwazam ze nie ma lepszego na swiecie.Odpowiednio raguje na wszystkie choroby mojej corkki.Nie wciska antybiotykow jak da sie wyzdrowiec bez nich.

zdecydowanie POLECAM !!! bardzo dobry pediatra! od lat jestem zadowolona z wizyt z moją córką u p.doktor! oby WIĘCEJ takich lekarzy

Adaś 7 lat i Ewunia 3 lata - POLECAMY!!!

Adaś 7 lat i Ewunia 3 lata - POLECAMY!!!

świetna lekarka prowadzi mojego synka od urodzenia i jestem bardzo zadowolona.Podchodzi bardzo indywidualnie do dziecka,nie pakuje od razu antybiotyków tylko szuka przyczyny choroby.Potrafi przyznać się do braku wystarczającej wiedzy na jakiś temat i prosi o konsultacje.Nigdy Pani doktor nie odmówiła nam wizyty pomimo wielu pacjentów jest naprawdę lekarzem z powołania a nie z musu dla tego naprawdę gorąco polecam a dyrektor ncm powinien dać tej Pani podwyżkę a co poniektórych pozwalniać ale to już inny wątek

Jestem mamą Mateusza i Majki , pani Kutella jest super pediatrą i zawsze mogę na niej polegać ,bardzo polecam.

Lekarz, który nie truje dziecka antybiotykiem chyba że to jest konieczność. Polecam, rzetelna, konkretna!!!!!!. Prosi żeby obserwować swoje dziecko bo ona je widzi tylko przez 10 do 15 min.

Bardzo dobry lekarz.Nie bagatelizuje wszelkich obaw rodzicow.Prowadzi moje dzieci od 8 lat.Bardzo przystepna

moje dziecko często się przeziębia i zastanawiam się nad zmianą

moje dziecko często się przeziębia i zastanawiam się nad zmianą