dr Barbara Jagiełło-Bajer

Neurochirurg

Pani doktor bardzo dziękuję za przeprowadzoną operację przepukliny kręgosłupa jest pani moim ANIOŁEM.Trznadel Wioletta operowana 03,12,2021

Polecam wszystkim Panią doktor. Wspaniały lekarz i człowiek. Pani doktor operowała mi bardzo dużą przepuklinę kręgosłupa L5-S1 w szpitalu św. Rafała w Krakowie. Przed operacją ból nogi był ogromny. Promieniowanie od pośladka do stopy. Stopa słaba, odrętwiała, duży problem z chodzeniem. Po operacji już na drugi dzień mogłem samodzielnie chodzić. Po tygodniu bóle praktycznie całkowicie ustąpiły, stopa wraca do formy. Polecam

Pani doktor Barbara Jagiełło-Bajer operowała mojego męża , Jej profesjonalizm, podejście, uprzejmość i ciepły uśmiech od razu podnosi na duchu. Po operacji mąż czuje się super, wreszcie nie boli i może normalnie chodzić. Takich lekarzy nam trzeba.

Pragnę podziękować Pani dr Barbarze Jagiełło-Bajer za przeprowadzoną operację kręgosłupa 3-go sierpnia 2016 roku. Cierpiałem z powodu chromania neurologicznego. Powodowało to silny ból lewej nogi. Momentami dolegliwość stawała się tak intensywna, że nie byłem w stanie się poruszać. Ból ustąpił niemal natychmiast po wykonanej operacji i z dnia na dzień czuję się coraz lepiej. Przede mną jeszcze kilka tygodni rehabilitacji, ale to już nic w porównaniu z przeżytym bólem. Pani Barbara, to wspaniała osoba, miła, serdeczna i wyrozumiała. Nie daje odczuć, że jest się “klientem” - wyjaśnia, tłumaczy i uzasadnia. Stara się leczyć bezinwazyjnie, a decyzję o operacji podejmuje dopiero, gdy jest to konieczne. Jeszcze raz dziękuje i szczerze polecam tego lekarza każdemu.

Jest nieugięta-wszystkie badania przed zabiegowe musiały zostać wykonane,łącznie ze stymulacją..Przygotowanie Mnie do zabiegu,perfekcyjne.!!Higiena,odkażanie..Informacja o czynnościach wykonywanych w czasie zabiegu,cieśni nadgarstka,pokrywała się idealnie podczas operacji!!W czasie operacji-byłem pytany o wpływ wykonywanego zabiegu na mój stan zdrowia-samopoczucie...Po zabiegu ciągle pod opieką p.Doktor Jagiełło-Bajer Barbary,dostałem kroplówkę.Po zbadaniu i upewnieniu się,że stan mego zdrowia jest dobry,zostałem przekazany Mej żonie pod dalszą opiekę..Dziś czuję się b.dobrze,palce odzyskały sprawność,ból,to najgorsze zniknął,oby na zawsze!!Jagiełło-to zwycięstwo 1410r.Cyt.WiedzyCi u Niej dostatek!!Pani doktor zwycięża na co dzień,walkę z ciężkimi urazami Naszych organizmów!!Oby tak dalej,mimo trudności dnia codziennego!!.Andrzej Duda. ps.super moja żona,usłuchała p.Doktor-mam pełny luz i mogę szybko wracać do sprawności zdrowotnej))po prostu jestem zwolniony z obowiązku mycia naczyń))

CUDOWNA PANI DOKTOR GODNA POLECENIA.Miałam ośmiogodzinną operację oponiaka mózgu pani doktor cudownie sobie sobie poradziła z moim problemem PANI DOKTOR BASIA TO WSPANIAŁY CZŁOWIEK zawsze pogodna i wspierająca człowieka w ciężkiej chorobie wyrazy szacunku dla pani doktor i całego zespołu neurochirurgicznego w TARNOWIE....

Świetna lekarka, oddana swojej pracy. Nawiązuje bardzo fajny kontakt z pacjentami, zawsze miła, serdeczna.

Ja leczę się u Pani Barbary w Nowym Sączu (ul. Węgierska 188). Jest doskonałym, kompetentnym lekarzem z powołania. Gdyby nie ona poszłabym na stół operacyjny i nie wiadomo jakby się to skończyło. A tak Pani Barbara postawiła trafną diagnozę i skończyło się na farmakoterapii. Polecam w 100%!

Jestem pacjentką z CenterMed (Węgierska 188, Nowy Sącz), od długiego czasu jestem pod opieką pani dr ze względu na niewielkiego guza, którego nie trzeba operować. Polecam ją wszystkim, oprócz tego, że jest doskonałym lekarzem to jeszcze bardzo ciepłą i miłą osobą.

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Cierpliwie i wyczerpująco informuje o chorobie, leczeniu, zabiegu.Polecam wizyty u pani doktor!!!