lekarz Barbara Jakubowska-Szwed

Ginekolog położnik, USG

Lekaraka to jedna wielka pomyła nie uprzejma gdy wracałam bo mówię, że jej leczenie nie pomagało to widać było gołym okiem, że jej się to nie podoba nie rozszerzyła mi zakresu badań ( co zrobiła inna lekarka do której się zgłosiłam) z góry założyła jaki to rodzaj infekcji i dawała leki dwa miesiące tak się u niej bez efektów leczyłam nawet już na nie każdej wizycie mnie przebadała nie miła właściwie bez kontaktu jeśli chodzi o wytłumaczenie pacjentowi wszystkiego chyba tylko nastawiona na zarobek a nie na leczenie pacjentów nie polecam!!

Byłam na dodatkowej kontroli po ,,wyleczeniu" w innym gabinecie. Cos sie p. doktor nie podobało-zrobiła swój komplet badań i telefonicznie wezwała mnie na rozmowę. Wynik nie był ciekawy. Wyladowalam w szpitalu na operacji. Ordynator szpitala we Wrocławiu był zdziwiony, że taki lekarz uchował się na prowincji. Dziekuję Pani Doktor!

chodze do pani dr juz 10 lat jestem zadowolona polecam

chodze do pani dr juz 10 lat jestem zadowolona polecam

Pierwszy raz byłam u tej ginekolog i muszę przyznać, że nie mam zastrzeżeń. Badała mnie dokładnie i spokojnie. Widać, że to profesjonalistka. W cenie wizyty zrobiła mi USG i cytologię. W Dzierżoniowie musiałam za wszystko płacić dodatkowo. Przy okazji zrobiłam sobie badania krwi w laboratorium w tym samym budynku. Jednym słowem - polecam tę ginekolog.

Fatycznie nie jest najtaniej, ale wychodzę z założenia, że za dobrą usługę trzeba zapłacić. Ponieważ to już moja druga ciąża prowadzona przez dr Jakubowską, mogę podzielić się spostrzeżeniami. Za każdym razem, gdy przychodzę jest jakiś nowy sprzęt i widać kobieta się rozwija. Na nowym USG widziałam moją córeczkę ze szczegółami. Badania pobrały mi laborantki w pomieszczeniu obok. Ogólnie, aż się dziwię, że taki gabinet funkcjonuje w Ząbkowicach. Pozdrawiam. Kaśka

Kilka razy byłam u Pani Jakubowskiej i muszę przyznać, że nie mam zastrzeżeń. Widać, że ma duże doświadczenie i wiedzę. Także gabinet i sprzęt na wysokim poziomie w porównaniu z innymi ginekologami w Ząbkowicach Śl. Moja mama też chodzi do niej i też jest zadowolona.

Prywatnie- bardzo miła i uprzejma, na kasę chorych- beznadziejna! Prowadziła moją ciążę i jestem bardzo niezadowolona w jaki sposób potraktowała mnie kiedy byłam u niej na wizycie na NFZ, była bardzo niemiła, wręcz opryskliwa. Dlatego później chodziłam już tylko prywatnie, dałam zarobić pani doktor, bo ani razu nie wystawiła mi faktury.

z powodu długiej kolejki musiałam przyjść na wizytę prywatną i zapłacić 100 zł. Ale warto było. I dostałam fakturę.

Szkoda, że nie ma więcej takich lekarzy. Nie trzeba by czekać w takiej kolejce jak do Pani doktor.

Bezwzględnie najlepszy ginekolog do jakiego chodziłam. Aż się wierzyć nie chce, że na fundusz można skorzystać z wizyty u takiej lekarki.