dr hab. n. med. Barbara Jarząb

Endokrynolog

Leczyłam się u tej pani przy nadczynności tarczycy, miałam guzki. Straciłam mnóstwo pieniędzy, pani sugerowała mi od razu zabieg jodowania, jednak tłumaczyła, że guzki nie znikną, tylko się skurczą. Zrezygnowałam z wizyt u tej pani, dziś jestem zdrową kobietą po operacji usunięcia guzków, za niedługo przestanę brać tabletki ;) gdybym trzymała się diagnozy tej Pani, dziś nie miałabym tarczycy i brałabym leki do końca życia..

najlepsza p.endokrynolog na slasku ,jest bardzo dokladna,stawia trafne diagnozy ,lecze sie u niej 10 lat ,jestem po operacji raka tarczycy.goraco polecam

Zapłaciłam 80 zł za trzy minuty...wizyty. Mój problem to brak pocenia się w okresie letnim przez co bardzo cierpię, od srodka się gotuję i nie wychodzę praktycznie latem na dwór, tylko wieczorami. Tsh zrobiłam sama prywatnie i wynik był ok, mam duże wole tarczycy. Zbadała mnie ręcznie i stwierdziła że nie ma żadnych guzków a na moje problemy z termoregulacją ciała kazała nosić mokre rzeczy w lato............... Widziałam ją tydzień temu w TV - jakby tak leczyła jak tam pięknie mówi to poleciłabym ją każdemu pacjentowi....Kiedyś była innym naprawdę dobrym lekarzem....

Pani profesor jest naprawdę świetnym lekarzem . Mam do niej 100 procentowe zaufanie . Szczerze mogę ją każdemu polecić .