lekarz Barbara Jędrasiewicz-Ejchart

1,5

Nie polecam konsultacji!!!, Pani doktor nawet nie chciało jej się płyty z rezonansem magnetycznym otworzyć.Doktor agresywna!, przepisała mi badanie które firma Lux Med nie świadczy. Nie polecam doktora!! Pani doktor nie przeprowadziła nawet wywiadu zemną.

Pani doktor w trakcie wizyty nie przeprowadziła pełnego wywiadu. Nie zapytała o wcześniejsze leczenie, którego historię miała dostępną. Nie wykazywała zainteresowania wynikami badań. Odniosłem wrażenie, że Pani nie ma chęci pomocy pacjentowi. Chodziła po gabinecie bez celu i stwarzała bardzo nerwowa atmosferę. Bardzo agresywnie wyprosiła mnie z gabinetu nie podając ani konkretnego powodu. W trakcie wizyty OTWARCIE zachęcała do wyrażenia niezadowolenia na jej temat, co niniejszym czynię. Odradzam wizyty u tej Pani.