lekarz Barbara Jezierska-Krupa

Pełen profesjonalizm, kompleksowość podejścia do pacjenta, godna zaufania !!!!dosyć często chorowałam na infekcje górnych i dolnych dróg oddechowych. Pani doktor wyleczyła mnie bez antybiotyku (natomiast brałam go kilka razy do roku). Od tej pory praktycznie nie choruję, a infekcje jak już są to bardzo łagodnie przechodzę. Polecam w 100 %

lekarka tak zakrecona ze maskara nie slyszy co sie do niej mowi po stwierdzeniu ze syn przyjmuje witamine b6 mowi ze witamine c bedzie przyjmowal do konca zycia nie polecam

Pani doktor doprowadziła mojego syna do gluchoty pomimo tego że przy każdej wizycie zawsze oglądała małemu uszy to nigdy nie odesłała nas do laryngologa tylko przepisywała te swoje homeopaty które moim zdaniem szkodzą a nie działają wogole . Doprowadzila do tego że syn musi mieć drenaż uszu i przez jakiś rok będzie musiał z tym chodzić. Wiem co piszę trzy lata mój syn chodził do pani doktor brał homeopaty od których cierpiał na bezsenność i wciąż chodził nerwowy i rozdrażniony . Problem z ciągłym infekcjami dróg oddechowych skończył się w ...

Problem z ciągłym infekcjami dróg oddechowych skończył się w momencie jak zmieniliśmy pediatre i syn już prawie wogole nie choruje .
Szkoda tylko że tak późno z mężem przejrzeliśmy na oczy .

Bardzo miła pani doktor z genialnym podejściem do dzieci. Leczenie dalekie od antybiotyków, a do tego skuteczne. Polecam z całego serca.

Dla mnie jest to znana lekarka,chodziliśmy do niej zawsze z moją młodszą siostrą na prywatne wizyty a było to kilkanaście lat temu.Pani doktor była kiedyś milsza,niewiem jak wyglądają teraz prywatne wizyty i ile kosztują.za każdą wizytą z nfz nie jestem w stanie wszystkiego się dowiedzieć,owszem pani dr jest zawsze zabiegana ale bardziej świadczy to o tym ilu pacjentom jej ufa i do niej przychodzi,u mnie z moim synkiem rocznym nigdy wszystkiego się nie dowiem,ale jak ktos nie pyta to niewie.dobry lekarz polecam.

Trafiłam na tą Pani doktor cakiem pryzpadkiem z dzieckiem które choruje bardzo często, i jestem bardzo zadowolona, jest osobą o ogromnej wiedzy, za każdą wizytą (zarówno prywatną jak i z nfz) szczegółówo wypytuje o wszystkie dolegliwości i dla mnie to dosc ważne nie daje z miejsca antybiotyku, co mialo miejsce u poprzedniej naszej lekarki. do Pani doktor zawsze mozna zadzwonic, nigdy nie odmówiła nam pomocy (a zdazaly sie sytuacje ze potrzebowalismy pomocy w sb lub ndz wieczorem). Jak dla mnie lekarka z powołania która naprawde wie co robi. Chodzimy do niej zarówno na nfz jak i prywatnie i nie widze zadnej roznicy w podejsciu do mojej corki.
Szczerze polecam.

Pani doktor jest miła, tylko prywatnie a i to z czasem mija. Każdą podaną informację o stanie zdrowia dziecka wykręca tak, aby udowodnić swoją teorię a nie to, co jest widoczne dla rodzica gołym okiem. Zresztą nie tylko dla rodzica. Szukam innego pediatry.

Pani Jezierska-Krupa jest bardzo kompetentnym i miłym lekarzem. Na prawdę źle się czułam, byłam mocno chora, Pani Jezierska- Krupa potraktowała mnie miło i poważnie, przepisała leki, które bardzo szybko mnie wyleczyły i postawiły na nogi. P. Jezierska-Krupa dokładnie opisała mi co i jak powinnam stosować, gdy czegoś nie byłam pewna- od razu mi to wyjaśniła. Bardzo polecam lekarza Barbarę Jezierską-Krupę, jest na prawdę kompetentnym lekarzem.

Pani doktor nie ma pojęcia co robi. Wizyta nie trwała pięciu minut, przepisała antybiotyk który już kiedyś brałam bo według niej skoro raz zadziałał powinien zadziałać, zignorowała całkowicie wszystkie inne objawy, i teraz, po leczeniu paru dniach płaczu z bólu nieprzespanych nocy trafiłam na izbę przyjęć gdzie wycinano mi ropę z migdałka, co ona definitywnie wykluczyła ponieważ "gdyby miała pani gorączkę to miałaby ją pani też teraz", stanowczo nie polecam!

Leczyliśmy u tej pani nasze dzieci. nastawiłem sie na leczenie homeopatyczne, ponieważ wiem ,że wszędzie na świecie ta metoda jest respektowana a sama dziedzina jest dziedziną medyczną (tylko w Polsce nie ma 6 letnich studiów a lekarze kończą KURSY! proponowane im przez KONCERNY FARMACEUTYCZNE!). PO kilku latach jako takiego leczenia, niestety bez większej poprawy, bo dzieciaki wciąż bardzo często chorowały, czując sie jak maszynka do robienia pieniędzy po prostu przestałam do niej chodzić. Na szczęście znalazłam dość szybko prawdziwego homeopatę (nie po żadnych polskich kursach, ale po studiach homeopatycznych w Grecji, po częstych praktykach z pacjentami w róznych zakątkach świata) i moge powiedzieć że teraz dopiero widzę efekty, pomimo iż leczenie jest diametralnie inne od tego co proponuje pani Jezierska. Teraz nie faszeruję już dzieci tonami homeopatyków (dawniej dawałam po 3 granulki jednego leku trzy lub 2 razy dziennie, i takich różnych leków było kilka rodzajów - więc trudno sie było z tym wszystkim zmieścić w ciągu jednego dnia). Teraz podałam tylko 2 kuleczki leków w odstępie 3 miesięcy i to wszystko. Nie wydaję ogromnych sum na leki, wizyty. a muszę dodać, że dostępność do TEJ NOWEJ HOMEOPATKI jest bez porównania większa. No i nie ma tej pretensjonalnej pozy, którą pani Jezierska notorycznie pokazywała. poza tym, wywiad był przeprowadzony rzetelnie, bardzo drobiazgowo i na tej podstawie można było dokładnie dobrać tylko jeden lek. Dodam, iż podając tyle leków przy pani Jezierskiej moje dzieci nie miały nawet prawa wyjść na prostą ponieważ natura działania tych leków jest zupełnie inna (trochę na ten temat czytam na zagranicznych portalach). Moim zdaniem pani Jezierska nie powinna leczyć homeopatycznie a tradycyjnie - ale to jest moje prywatne zdanie już po porównaniu tych dwóch diametralnie róznych podejść do homeopatii. Mimo wszystko życzę wszystkim leczącym się u p. Jezierskiej szybkich powrotów do zdrowia, bo na pewno nie jednemu tez pomogła.