lekarz Barbara Kacalska

Pulmonolog, Alergolog

Polecam zdecydowanie.Świetny fachowiec!!

Polecam zdecydowanie.Świetny fachowiec!!

Zdecydowanie nie polecam ze wględu na przedmiotowe traktowanie pacjentów

Zdecydowanie nie polecam ze wględu na przedmiotowe traktowanie pacjentów

Bardzo się zraziłam do pani doktor. Leczyłam się u niej wiele lat na astmę (nie miałam objawów...ogólnie mam alergię ale nie kaszlę, nie mam kataru i nic na to nie wskazuje bym miała astmę) brałam różne leki w dodatku tolerowałam jej humory, ordynację itp. Obecnie zmieniłam lekarza (byłam u dwóch specjalistów dodatkowo) i wszyscy stwierdzili że jestem zdrowa i odstawili leki na astmę gdyż jej NIE MAM. Moim zdaniem taki lekarz nie powinien leczyć.

Moim zdaniem taki lekarz nie powinien leczyć.

Swietny alergolog. Z całą rodziną do niej chodzimy. Polecam

Swietny alergolog. Z całą rodziną do niej chodzimy. Polecam

mialam dosc uciazliwa alergie...odczulam sie juz 4 lata u pani doktor i naprawde widze poprawe, przed kazdym zastrzykiem wypytuje czy wszystko w porzadku, oraz osluchuje. Jesli chodzi o atmosfere to nie jest moze zbyt rozmowna no ale coz...nie to jest najwazniejsze

tragedia nie diagnozuje tylko wszysko na alergie zwala leki ciagle te same nie zleca badan

moja zona przez pania kacalska - choruje na bardzo ciezka chorobe pluc- którą pani doktor wogóle nie zdiagnozowala a powinna to zrobic za wczasu przy odrobinie chęci..dzis niestety jest juz troche za pozno zdecydowanie odradzam

zdecydowanie odradzam

To była moja pierwsza wizyta poprzedzona studiowaniem opinii innych pacjentów.Potwierdzam opinie innych - to mila i kompetentna lekarka. Spokojnie mogę polecić potencjalnym pacjentom.

zdecydowanie najlepsza.szczerze polecam!!!

zdecydowanie najlepsza.szczerze polecam!!!