Barbara Kacprzak

2,7

Najlepszy pediatra jakiego znam, byłam już z dzieckiem u różnych lekarzy, ale Pani Kacprzak jest bardzo kompetentna, miła i ma doskonałe podejście do dziaciaczków. I najważniejsze jest to że nie wciska na byle katar antybiotyków, stara się leczyć zachowawczo, aby tego uniknąć. Polecam wszystkim, którzy mają małe dzieci, ja jestem bardzo zadowolona. Jedyny minus to to, że czasem trudno się do niej dostać, trzeba się rejestrować ok. 2 dni wcześniej, ale warto.

Przemiła Pani Doktor. Super podejście do dzieci. Dobrze wyjaśnia chorobę i sposób postępowania z chorym dzieckiem. Stawia dobre diagnozy. Gorąco polecam!!!