Barbara Kalawska

Polecam z całego serca. Miałam wykonywane korony w odcinku przednim, jestem bardzo zadowolona. Obsługa, sprzęt na najwyższym poziomie.

Polecam, naprawdę warto. Do gabinety trafiłam przez mojego ortodontę panią Miziniak. pierwotny plan był zrobienia tylko koron na przednie zęby-góra. Za namową pani Basi zdecydowałam się również na wydłużenie zębów (nie wiem jak to fachowo się nazywa). Wszystkie zabiegi bezbolesne, obsługa przemiła no i pełen profesjonalizm. Wiadomo że trochę to kosztowało ale nigdy nie żałowałam tych pieniędzy. Po zabiegu jestem już 5 lat i nie ma żadnych problemów a najmilsze chwilę dla mnie to komplementy od innych osób o pięknym uśmiechu. w końcu mogę szczerze się uśmiechać :)

podejście do pacjęta ,uprzejmość i poświęcony czas na szóstkę z plusem !!! efekty leczenia rewelacja z czystym sumieniem polecam !!!

podejście do pacjęta ,uprzejmość i poświęcony czas na szóstkę z plusem !!!
efekty leczenia rewelacja z czystym sumieniem polecam !!!

NIE POLECAM. KARIEROWICZKA NIE LEKARZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bardzo miła Pani, bardzo dobry sprzęt,w 100% spełniła moje oczekiwania. polecam:)

Pani Kalawska podjęła poważną decyzje nie konsultując wcześniej tego ze mną! Gdy powiadomiłem Panią Doktor o moim niezadowoleniu zaczęła się głośna kłótnia...a później problemy! Stanowczo odradzam wizyt w gabinecie Pani Kalawskiej!!!

Stanowczo odradzam wizyt w gabinecie Pani Kalawskiej!!!

Super specjalistka zwłaszcza w stomatologii estetycznej, zero strachu i stresu; gabinet wyposażony we wszystkie bajery. Polecam - (trochę drogo)