dr n. med. Barbara Kalemba

3,2
3,1
3,3
2,7

Zdecydowanie nie polecam, zgadzam się z wcześniejszymi opiniami. Pani doktor jest bardzo nie miła podczas wizyt, nie chętnie odpowiada na zadawane pytanie, oburza się jeśli pacjent chce się dowiedzieć czegoś więcej o stanie zdrowia dziecka, o jego rozwoju. Podczas badanie zero podejście do dziecka, rzuca nim na kozetce tak wąskiej że dziecko może bez problemu spaść na ziemie, a gdy dziecko płacze(nie bez powodu) to jest oburzona i zapytała mnie czy mały jest zawsze taki "nie znośny"? Dodam że mam pogodnego maluszka. Pani doktor nie umie przyznać się do błędu tylko jeszcze z podniesionym głosem wmawiała mi że to ja kłamie, a chodziło o wyniki badań że to ja je miałam mieć a nawet ich nie widziałam na oczy!!! Po czym zeszła z tonu bo widziała że nie ma racji. Jeśli zapytałam Ją o inną rzecz to oburzona powiedział że nie mam pytać bo dana wizyta jest na inny temat (inny powód wizyty inż poprzednim razem). Jeszcze mogłabym pisać dużo o tej Pani. A mój mąż też miał z nią styczność i doświadczył tego samego co Ja. Był z synem bo dostaliśmy skierowanie pilne od rodzinnego lekarze i wyprawiał go do domu tłumacząc się tym że nie ma czasu dla naszego syna bo ma dużo pacjentów a co najleprze to w poczekalni były dwie osoby!!! I dodała że jeśli dziecko nie umiera to mamy przyjeść na wizytę innym razem. Piszę o przychodni w Rybniku a w rydułtowach to rozmawiałam z pacjentami z skarżyli się także, nie byli zadowoleni z wizyt u tej Pani doktor!! Może prywatnie jest Ta Pani inna ale na kasę chorych odradzam w 100% Po ostatniej wizycie podjeliśmy decyzje że pójdziemy prywatnie do innego lekarza. Pozdrawiam wszystkich...

Chodzilam z synkiem do tej Pani doktor najpierw prywatnie (2 wizyty) a pozniej "wcisnela mnie" do siebie panstwowo. Bylam z niej bardzo zadowolona, i w szoku bylam jak sluchalam od innych ludzi negatywne opinie na jej temat. Dla mnie byla bardzo mila, synka swietnie prowadzila. Dzieki niej i jej szybkiemu skierowaniu na rehabilitacje a pozniej sprawdzaniu postepow dziecko szybko doszlo do zdrowia. Teraz ide do niej z drugim synkiem i mam nadzieje ze bede rownie zadowolona jak poprzednio.

Nie polecam dr kalemby łasa na pieniądze byłam u pani doktor z 4 tygodniowym synem pierwsze do niej dzwonilam przedstawilam sytuacje jaka jest ze ma zapalenie dróg moczowych ze ma skierowanie do szpitala to kazał przejechać zobaczyła wynik i kazała jednak jechać do szpitala bo z chlopczyami jest inaczej bo maja inaczej uklad moczowy zbudowany tak jakby przez telefon tego niemogla powiedziec nawet malego nie zobaczyla nie zbadala skasowala 70 zł za 2 minuty wizyty nie polecam

Pani doktor zachowuje się tak jakby nie słuchała co się do nie gada dzieckim na kozetce rzuca jak worekm ziemniaków zero podejścia do dzieci cos tam pogada pod nosem i tyle jak się prosi o wytłumaczenie to ma focha nie polecama faktycznie lasa na pieniadze

bardzo polecam pani doktor jako pierwsza z lekarzy rozpoznala cytomegalie i wszystko dokladie wytlumaczyla i bardzo nas uspokoila

Mój mały nie spał pani doktor dobrała mu odpowiednie czopki i syrop jestem zadowolona ponieważ leki pomogły a żaden inny lekarz nie chciał mi nic przepisac za wizyte zapłaciłam90zł prywatnie plus35 usg głowy.polecam

Super lekarka jak dzieci chorują to zawsze jedziemy do tej pani doktor godna polecenia zawsze wszystko wytłumaczy

Zgadzam się ze wcześniejszymi wpisami. Pani doktor ma zero podejścia do dzieci. Była nieuprzejma, gdy się chciałam dowiedzieć czegoś więcej ucinała rozmowę. U syna zdiagnozowała zaburzenia rozwoju i napięcia mięśniowego. Skierowała nas na rehabilitacje i dobrze ze nie poszliśmy! Skonsultowałam się z innym neurologiem i się okazało że syn jest zdrowy i nie potrzebuje żadnej rehabilitacji!

super lekarz zawsze pomoże leczyła moje pierwsze dziecko jestem zadowolona

super lekarz zawsze pomoże leczyła moje pierwsze dziecko jestem zadowolona

Pani dr słynie z tendencji do "naddiagnozowania" - doszukuje się schorzeń u dzieci całkiem zdrowych - tak było i w naszym przypadku, napędziła nam strachu bezzasadnie dopatrując się zaburzeń napięcia mięśniowego u naszego syna. Jej zdaniem, dziecko w wieku 2 miesięcy powinno dobrze wykonać tzw. próbę trakcji. Formułuje opinie na podstawie niezwykle krótkiego i przedmiotowego zbadania dziecka - rzucając dziecko na przewijak na brzuch skwitowała, że mały nie lubi tej pozycji (w domu spędza w niej bardzo dużo czasu i świetnie sobie radzi!!). Kompletnie nie wykazuje ani krzty ciepła i empatii wobec badanego maleństwa, które sytuacyjnie napięte (nic dziwnego) wymaga jej zdaniem rehabilitacji. Naprawdę szczerze odradzam korzystanie z usług tej lekarki - skonsultowaliśmy się z innym specjalistą i okazało się, że mamy zupełnie zdrowie dziecko!!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Rybnik"?

Rybnik

Medikor