lekarz Barbara Kaleta

1,5
1,2
1,3
1,4

Chamstwo i arogancja na chwilę przed trudnym i stresującym zabiegiem.Na szczęście mogłem ubrać się i wyjść ze szpitala. Współczuję tym, którzy nie mogli, nie mogą i nie będą w stanie tego zrobić ( a znajdą się na jej oddziale szpitalnym).

Kobieta taka sobie potrzebuje wsparcia jakiś lekarzy specjalistów i wykfalifikowanej załogi, bo za mało personelu (fachowców)

Dziwie się że taka osoba jak Barbara Kaleta jest ordynatorem chorób Wewnętrznych nr.1 w Knurowskim Szpitalu , to co mnie spotkało nikomu nie życzę tego co ja przeżyłem na jej Oddziale w Knurowie . Zniszczyła mi zdrowie i nie udzieliła pomocy wiele razy gdy o to prosiłem . Wypisała mnie z ciśnieniem 2oo /100 do domu . Z Szpitala Knurowskiego trafiłem w ręce innego Szpitala i dziękuje losowi że tak się stało . Nikt kto jest chory nie powinien się leczyć u tej idiotki bo ta osoba nie jedną osobę wysłała na drugi świat przez olewanie i lekceważenie chorych . Dziwie się że ta osoba nie odpowiada za to jak traktuje chorych i starszych przed Izbą Lekarską , dlaczego dyrekcja Knurowskiego Szpitala przyjmuje takich konowałów jak ona . W moim przypadku a jestem jeszcze młodą osobą o mało co nie doprowadziła mnie do grobu . Nie liczy się z chorym . Podzielam wszystkie opinie o ww. osobie , powinna odpowiedzieć za błędy i za to jak zachowuje się a te olewanie chorych powinno obrócić się kiedyś w życiu przeciwko jej , złożyłem skargę ! ! Już dawno Izba Lekarska powinna się nią zainteresować bo pacjent to osoba która wymaga leczenia i pomocy medycznej a tego widocznie ta pani nie wie !

Wredne babsko wykonczyla moja mame powinna w przyszlosci cierpiec tak samo jak jej pacjenci.Na lekarza to trzeba miec wiedze a to wredne opryskliwe babsko tej wiedzy nie posiada.

Podzielam wszystkie opinie o tej osobie tj na nie , nie -jako człowiek inteligentny i nie jako lekarz . Tytuły przed nazwiskiem i inteligencja do czegoś zobowiązują pani ,,doktor, !!!!!!!!!!!!! Ma pani do czynienia z chorymi i ich rodzinami , którzy czuja i myślą , a myślą źle o pani ! Ponieważ pani traktuje chorych i ich rodziny jako zło konieczne . Nie wystarczy przejść się po salach chorych w białym fartuszku , ale otworzyć oczy i uszy na to co maja inni do powiedzenia w zakresie swojego cierpienia i choroby . To dzięki tym ludziom chorym pani zarabia i tytułuje się jako lekarz medycyny . Pani o tym zapomniała jak i o podstawowym szacunku człowieka do człowieka , a o tym również uczyli na studiach medycznych . Odwiedzając mamę w szpitalu na oddziale którym pani kieruje napatrzyłam się i nasłuchałam , wiec mogę taką opinie wyrazić i powiedzieć pani wprost - proszę ludzi nie lekceważyć .

Miałam wątpliwą "przyjemność" rozmowy z tą lekarką. Arogancka, niemiła, opryskliwa i z wyższością traktująca tak pacjentów, jak i ich rodziny.

Na język cisną się same złe słowa. Lekarka ignoruje fakt, że pacjent nie wytrzymuje z bólu. Nie zleca żadnych badań, wydaje opinie na temat zdrowia pacjenta nie wykonując badań, które wykluczałyby/potwierdzałyby daną chorobę. Szacunek to nieznane jej pojęcie. Jest opryskliwa i bezczelna. Zarówno w stosunku do pacjentów, jak i w stosunku do ich rodzin, które muszę walczyć o zdobycie jakichkolwiek informacji bądź też zlecenie jakichkolwiek badań. Nie wiem, jakim cudem osoba taka jak pani Kaleta może być zastępcą ordynatora w szpitalu miejskim. Gdybym dostała się w jej ręce wolałabym wypisać ...

Gdybym dostała się w jej ręce wolałabym wypisać się na własne żądanie niż patrzeć, jak mnie traktuje.
Nie polecam.

W trakcie hospitalizacjii naszej matki w Knurowskim Szpitalu gdzie obowiązki zastępcy ordynatora pełni Pani B . Kaleta na Oddziale Chorób Wewnętrznych 1 zaaobserwowaliśmy że pani Kaleta nie miała szacunku do osób starszych i schorowanych , naszą matkę lekceważyła i krzyczała na nią , nie szanuje ludzi starszych i schorowanych . Dawano naszej mamie dużo leków wypisano w bardzo ciężkim stanie do domu , gdzie zmarła , odradzamy dostaniea się w ręce tej lekarki - niemiła i arogancka , gdy chcieliśmy porozmawiać z panią Kaletową udawała że nie słyszy i ignorowała nas . Nie Polecamy!

Leczenie się u Pani Barbary Kalety jest jednym wielkim stresem i wielką niewiadomą co dalej będzie !!!! BYŁA PACJENTKA - Katarzyna .

BYŁA PACJENTKA - Katarzyna .

Całkowicie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat Pani Barbary Kalety , całkowity brak poszanowania pacjenta , opryskliwe odpowiedzi , lekceważenie pacjenta i jego pytań . Ta pani nie powinna wykonywać zawodu lekarza . Jestem całkowicie swiadom tego co piszę bo to co mnie spotkało na jej oddziale gdzie ona pracuje INTERNIE w Knurowie - nikomu nie polecam .NIE POLECAM . BYŁY PACJENT .