lekarz Barbara Kamińska-Gawin

Pediatra

Polecam, naprawdę dobry lekarz. Przemiła osoba zarówno w przychodni jak i na wizycie prywatnej.Leczy malą ilością antybiotyków.

Polecam Panią doktor. Jest bardzo miła zarówno w przychodni jak i na wizycie prywatnej. Małemu pacjentowi poświęca odpowiednio dużo czasu. Ma dużą cierpliwośc zarówno do dzieci jak i do spanikowanych rodziców ;)) Udziela odpowiedzi na absolutnie każde pytanie i umie uspokoic.

Polecam. Choć obecnie nie potrafi pomóc mojemu synkowi na długo utrzymujaca się wysoka temp to jednak widac jej zaangazowanie. Próbuje z każdej strony a jednocześnie ostroznie zeby nie obciążac organizmu wciąz nowymi antybiotykami. Podoba mi sie ze pamieta o innych przypadłościach synka i zawsze bierze je pod uwage czyli kompleksowo podchodzi do problemu a nie zawęża do sprawy z którą sie zgłaszam.