lekarz Barbara Karpowicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Kiedyś bardzo pomocna i empatyczna, od długiego czasu wypalona. O wszystko trzeba się prosić, potrafi krzyknąć na pacjenta czy rzucać długopisem. Bardzo niechętnie chodzi się do p. doktor na wizytę. Raczej tylko w ostatecznosci.

Pani doktor jak dla mnie prowadzi moje dzieci od urodzenia bez zarzutu....jeżeli ma wątpliwości odsyła na wyniki lub ewentualnie szpital kiedy leczenie nie dało skutku....wolała nie testować na dziecku kolejnego antybiotyku bez dokładniejszej diagnozy co moim zdaniem jest ok....nie robi problemu gdy potrzebuje skierowania do specjalisty ....myślę że jest ok... plus wielki dla niej że dobie pandemii nigdy nie odmówiła nam wizyty stacjonarnej.

Przemiły usmiechniety i troskliwy Pan Doktor,mila atmosfera sprawia ze wizyta jest przyjemnoscia.Pozdrawiam

mila sympatyczna doktor.podchodzi do pacjenta z empaią,poleca z calego serca, chodze z dzieckie tam od 5 lat.

mila sympatyczna doktor.podchodzi do pacjenta z empaią,poleca z calego serca,
chodze z dzieckie tam od 5 lat.

Nie polecam tej Pani Doktor K. pod żadnym względem, poszedł bym do niej jedynie wtedy jakbym już nie miał żadnego wyboru.....to przykre ale niestety prawdziwe i myślę że nie jestem osamotniony w niechęci do P. Doktor....