dr n. med. Barbara Kaźmierczak-Tracz

Dermatolog

Pani doktor to wspaniały, o ogromnej wiedzy specjalista. Jest przy tym niezwykle empatyczna i kulturalna.

Poszłam do pani doktor z trądzikiem. Cała wizyta trwała niecałe 5 minut, badanie wykonane przez panią doktor polegało na przyjrzeniu się mojej twarzy, dokoltowi oraz plecom przez kilka sekund, po czym stwierdziła, że już wszystko wie. Bez wykonania żadnych innych badań postawiła diagnozę, że jest to choroba przewlekła, którą długo się leczy. Nic o nie powiedziała o niej, o leczeniu oraz nawet nie powiedziała jak brzmi jej nazwa. Bez zapytania czy choruję na coś i czy przyjmuję już jakieś leki kazała kupić krem oraz piankę do mycia twarzy oraz dwie rzeczy na receptę. Pluję sobie w twarz za to, że zapłaciłam 130 złotych za tą wizytę bo nie była ona warta ani złotówki, być może pani doktor widzi w młodych ludziach i niedoświadczonych ludziach łatwy zarobek.

Doskonale potrafi rozmawiać z pacjentem. Wszystko dokładnie wyjaśnia. Próbuje różnych metod i leków oraz suplementów diety. Zajmuje się pacjentem całościowo, a nie tylko objawowo. Przeprowadza szczegółowy wywiad. Bardzo skuteczna w leczeniu łuszczycy.

Bardzo skuteczna w leczeniu łuszczycy.

Takich lekarzy nam trzeba!Polecam wszystkim, szczególnie tym, którzy tak jak ja mają problemy dermatologiczne, tułali się od lekarza do lekarza, wydali mnóstwo pieniędzy, a efektów leczenia nie było.Pani dr Tracz przywraca nadzieję w lekarzy. Słucha bardzo uważnie, cierpliwie tłumaczy niezrozumiałe kwestie.Wywiad z pacjentem robi bardzo szeroki i okazuje się,że przyczyna tkwi głębiej niż tylko w skórze. Mnie Pani dr bardzo pomogła!

Pani Doktor leczy organizm, a nie miejscowe objawy, potrafi diagnozować przyczynę wewnętrzną i zaczyna od łagodnych dla organizmu metod.

Wspaniały specjalista, przesympatyczna osoba.Serdecznie polecam wszystkim z problemami trądzikowymi, jestem żywym przykładem,że dr Tracz zna się na rzeczy!

Kompleksowe podejście do problemy -to jest to co możesz uzyskać.

Kompleksowe podejście do problemy -to jest to co możesz uzyskać.