Jestem bardzo zadowolony z wizyty podczas zabiegu tak odwróciła moją uwagę pytaniami, że ja wciąż czekałem na zastrzyk ze znieczuleniem podczas gdy już było po zabiegu ;-) bezstresowo i ok... moja ocena 5/5

bardzo dobry i kompetentny lekarz, bezpośredni,obowiązkowy

bardzo dobry i kompetentny lekarz, bezpośredni,obowiązkowy

Jest to chyba jeden z nielicznych lekarzy o wysokiej kompetencji i wysokim poczucu obowiązkowości.Leczę się dobrych parę lat i nigdy nie doszło do tego aby pacjent czekał na lekarza,zawsze jest na czas zgodnie z harmonogramem,czego nie można powiedzieć o innych lekarzach.Szacunek dla Pani Doktor

Mega kompetentna Pani Doktor, polecam wszystkim. Wizyty zawsze w miłej atmosferze, konkretnie i na temat.

Wycinała mi kaszaka, extra babka, nie robi dystansu, jest Ok polecam

Wycinała mi kaszaka, extra babka, nie robi dystansu, jest Ok polecam

bardzo dobry lekarz. Polecam każdemu. Kompetentna, miła i uprzejma.

bardzo dobry lekarz. Polecam każdemu. Kompetentna, miła i uprzejma.

Jestem mocno zaskoczony innymi opiniami nt. pani doktor. Pani doktor wyraźnie chciała spławić mnie jak najszybciej, nie chcąc ze mną porozmawiać i wytłumaczyć mi mojej przypadłości. Więcej konkretów dowiedziałem się od pomagającej jej pielęgniarki (podczas zmiany opatrunku ona coś podpowiedziała), podczas gdy pani doktor poświęciła mi ok.1.5 - 2min. Ewidentnie pani chirurg bardzo się spieszyła, przecież pacjent był przyjmowany na Fundusz, więc nie należy mu się porządne traktowanie. Jak dla mnie ta pani to szczyt antyprofesjonalizmu. Strach się bać takich lekarzy.

Leczę się już parę lat i muszę stwierdzić dużą kompetencję,wspaniały kontakt z pacjentem,punktualność co w przypadku naszej słuzby zdrowia jest chyba ewenementem.Polecam wszystkim usługi Pani Doktor ,która potrafiła tak dobrać lekarstwa ,że zbiła cholesterol czego nie udało się na klinice w Krakowie przez 15 lat,jestem wdzięczny.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Nowy Sącz"?

Andrzej Krzak

ul.Młyńska 9

gabinet chirurgiczno-onkologiczny tel.com.0602 75 44 71
Asnyka 10 lok. 2
Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
Stacja Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego
Śniadeckich 15

lek. med.
Piotr Budzyński

Lekarz rehabilitacji medycznej
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie - Małopolskie Centrum Rehabilitacji Dzieci "Solidarność" w Radziszowie - Instytucja Województwa Małopolskiego
ul. Podlesie 173
32-052 Radziszów
ARTMED
33-380 Krynica-Zdrój
Przychodnia ARTMED
LWOWSKA 240

Wojciech Schab

Chirurg ogólny
Zakład Opieki Zdrowotnej Usługi Pielęgniarskie s.c.
AL. ALEJE STEFANA BATOREGO 77