lekarz Barbara Kondrat

Laryngolog, Pediatra

Lekarz któremu ufałam w 100 % . Bardzo żałuję że nie mogę pozwolić sobie by leczyć dzieci u Pani doktor. Niestety życie mnie zmuszą do korzystania z bezpłatnej opieki zdrowotnej . Polecam każdemu. Odbiera telefon zawsze rzeczowo wyjaśni, dobiera doskonale leki do choroby. Jak tylko będę mogła znów zaczniemy leczyć się u Pani doktor.

Jak tylko będę mogła znów zaczniemy leczyć się u Pani doktor.

Czytam Państwa komentarze i mam wrażenie, że byłem u innego lekarza! Wizyta u Pani doktor przypomina mi trochę jeden ze skeczy w którym pacjent sam dokonuje diagnozy. Nie rozumiem jak można umawiać wszystkich na jedną godzinę i kazać czekać dzieciom zdrowym i chorym razem, w poczekalni o wymiarach 2x2. To jakieś nieporozumienie, że lekarz świadomie decyduje się na leczenie dolegliwości na temat której nie posiada wiedzy.

Świetny,kompetentny lekarz. Jest na pewno godna zaufania, ma niesamowitą wiedzę co uwiarygadnia tym, że zawsze kompleksowo podchodzi do konkretnego przypadku.Zawsze polecam panią doktor znajomym.

Świetny,kompetentny lekarz.

nigdy nas nie zawiodła,poświęca swój czas nawet poza gabinetem

nigdy nas nie zawiodła,poświęca swój czas nawet poza gabinetem

wspaniały lekarz ciepły kompetentny doświadczony zawsze odbierze telefon gdy potrzeba wysłucha objaśni POLECAM

wspaniały lekarz ciepły kompetentny doświadczony
zawsze odbierze telefon gdy potrzeba
wysłucha
objaśni
POLECAM

Pani doktor godna zaufania , zawsze dokadnie zbada dziecko, chetnie odpowie na kazde pytanie.Serdeczna i ciepla, polecam.