lekarz Barbara Konopka

Laryngolog

Polecam wszystkim!Czlowiek anioł. Lekarz z powolania, nie pamiętam,żebym kiedykolwiek przez lekarzy była tak cudownie potraktowana. Najwyższy poziom z jakim się spotkałam, inni lekarze powinni do Pani dr. przychodzić na praktyki. Cudowny i empatyczny człowiek, który nigdy nie rezygnuje i się nie poddaje. Trafiłam do Pani dr. z trzaskami i bzyczeniem w uszach. Wytlumaczy,buduje i daje nadzieję, mówiąc,,zrobię wszystko, żeby Pani pomóc". Już nigdy nie pójdę,do innego laryngologa! :) Fachowiec na najwyszczym szczeblu, no i niestety brak miejsca na dalsze pochwały. Serdecznie pozdrawiam.

Wytlumaczy,buduje i daje nadzieję, mówiąc,,zrobię wszystko, żeby Pani pomóc".
Serdecznie pozdrawiam.

Bardzo dobry specjalista. Byłam z zapaleniem ucha a Pani doktor wykryła przy okazji krzywą przegrodę nosową. Jestem bardzo wdzięczna chociaż jeszcze przegroda przed operacją. Ale teraz wiem skąd moje nie wysypanie. Polecam

Mój Aniol Stróż. Świetny lekarz i czlowiek o Wielkim sercu. W końcu trafilam pod skrzydla lekarza z tak ogromna wiedzą i miłością do pracy, którą wykonuje. Polecam Pania Doktor i dziekuje, że w końcu bylo mi dane spotkać tak w wspanialego Człowieka na swojej drodze.

Pani dr to przede wszystkim cudowna osoba. Przemiła i przesympatyczna. Wysokie kompetencje. Lekarz z powołania - jak powiedziała, "zrobi wszystko żeby mi pomóc". Pani dr ma klasę którą spotkałem na szczeblu profesorskim. Duże duże wyrazy uznania. Polecam!

Człowiek Anioł ! Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjentów świat by był piękniejszy. Fachowa porada, rewelacyjne podejście do małego pacjenta, niezwykle sympatyczna i uprzejma.

Rewelacyjny lekarz. Laryngolodzy, do których dzwoniliśmy ( a było ich bardzo dużo) bała leczyć 4 miesięczne dziecko. Pani doktor szybko zdiagnozowała i poza kolejnością. Przepisała leki, po których widać było poprawę od razu ... Pozdrawiam Panią Barbarę Sławomir Chmielarz

Rewelacyjny lekarz.

Laryngolodzy, do których dzwoniliśmy ( a było ich bardzo dużo)
bała leczyć 4 miesięczne dziecko.

Pani doktor szybko zdiagnozowała i poza kolejnością.

Przepisała leki, po których widać było poprawę od razu ...

Pozdrawiam Panią Barbarę

Sławomir Chmielarz

nieziemsko dobry człowiek i wspaniały lekarz :-) dziękuję za pomoc , dobre słowo i podejście do choroby

Do Pani dr trafilismy z polecenia pediatry i .. moje zaufanie do piediatry wzroslo :) Pani dr jest ogromnie kompetentna, rzeczowa, zorientowana na pomoc! Tworzy rewelacyjny kontakt i nawiazuje baaardzo wartosciowa wspolprace z malym pacjentem i co wazne rodzicami. Dzieki tej naszej wspolpracy, dobremu wytlumaczeniu choroby, jej przyczyn, objawow i ewentualnych konsekwencji oraz swietnej diagnozie i doborze lekow, diety i aktywnosci moj synek jest usmiechnietym, zdrowym i aktywnym malcem. A wczesniej borykal sie z ciaglymi problemami, ktore powodowaly, ze musial brac kolejne antybiotyki!!! Dziekujemy ogromnie i polecamy z calego serca!

Pani Doktor to anioł w środowisku lekarzy. Jest bardzo dobrym lekarzem i cudownym człowiekiem. Polecam

Pani Doktor to anioł w środowisku lekarzy. Jest bardzo dobrym lekarzem i
cudownym człowiekiem. Polecam

Wzorowy lekarz! Pani doktor jest bardzo uprzejma, już od wejścia do gabinetu bije od niej pozytywna aura, nie zbywa pacjenta, tłumaczy szczegółowo każdą drobnostkę, jest niezwykle kompetentna i pomocna. Polecam!