lekarz Barbara Konopka

Laryngolog

Pani dr to przede wszystkim cudowna osoba. Przemiła i przesympatyczna. Wysokie kompetencje. Lekarz z powołania - jak powiedziała, "zrobi wszystko żeby mi pomóc". Pani dr ma klasę którą spotkałem na szczeblu profesorskim. Duże duże wyrazy uznania. Polecam!

Do Pani dr trafilismy z polecenia pediatry i .. moje zaufanie do piediatry wzroslo :) Pani dr jest ogromnie kompetentna, rzeczowa, zorientowana na pomoc! Tworzy rewelacyjny kontakt i nawiazuje baaardzo wartosciowa wspolprace z malym pacjentem i co wazne rodzicami. Dzieki tej naszej wspolpracy, dobremu wytlumaczeniu choroby, jej przyczyn, objawow i ewentualnych konsekwencji oraz swietnej diagnozie i doborze lekow, diety i aktywnosci moj synek jest usmiechnietym, zdrowym i aktywnym malcem. A wczesniej borykal sie z ciaglymi problemami, ktore powodowaly, ze musial brac kolejne antybiotyki!!! Dziekujemy ogromnie i polecamy z calego serca!

Człowiek Anioł ! Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjentów świat by był piękniejszy. Fachowa porada, rewelacyjne podejście do małego pacjenta, niezwykle sympatyczna i uprzejma.

Rewelacyjny lekarz. Laryngolodzy, do których dzwoniliśmy ( a było ich bardzo dużo) bała leczyć 4 miesięczne dziecko. Pani doktor szybko zdiagnozowała i poza kolejnością. Przepisała leki, po których widać było poprawę od razu ... Pozdrawiam Panią Barbarę Sławomir Chmielarz

Rewelacyjny lekarz.

Laryngolodzy, do których dzwoniliśmy ( a było ich bardzo dużo)
bała leczyć 4 miesięczne dziecko.

Pani doktor szybko zdiagnozowała i poza kolejnością.

Przepisała leki, po których widać było poprawę od razu ...

Pozdrawiam Panią Barbarę

Sławomir Chmielarz

nieziemsko dobry człowiek i wspaniały lekarz :-) dziękuję za pomoc , dobre słowo i podejście do choroby

Po pierwszej wizycię stwierdzam bardzo profesjonalne podejscie do pacjenta. Najpierw dokladna diagnoza a dopiero potem leki. Pani doktor nie popiera bezsensownego faszerowania tabletkami, jest bardzo miła i uprzejma i cierpliwie tłumaczy chorobę. Oby wiecej takich lekarzy

fantastyczny lekarz, ma podejście zarówno do dzieci jak i dorosłych, jasno i zarozumiale tłumaczy etapy leczenia,poświecą dużo czasu pacjentowi nie zbywa go. p. Konopka jest bardzo miła,jak trzeba wysłać pacjenta na kosztowne badania to zawsze doradzi tak żeby pacjent poniósł jak najniższe koszta. jak dla mnie wspaniały lekarz:)

Pani Doktor to anioł w środowisku lekarzy. Jest bardzo dobrym lekarzem i cudownym człowiekiem. Polecam

Pani Doktor to anioł w środowisku lekarzy. Jest bardzo dobrym lekarzem i
cudownym człowiekiem. Polecam

Jestem w szoku!! Trafiłam całkiem przypadkiem do Pani Doktor i już wiem, że u niej zostane na zawsze!! Pani Doktor wlała nadzieje w moje serce na wyzdrowienie, doradziła, powiedziała ciepłe słowo i fachowo się mną zajęła. Ta kobieta to Anioł na ziemii!!! Dziękuję Pani Doktor za to, że Pani jest!!!!!

Wzorowy lekarz! Pani doktor jest bardzo uprzejma, już od wejścia do gabinetu bije od niej pozytywna aura, nie zbywa pacjenta, tłumaczy szczegółowo każdą drobnostkę, jest niezwykle kompetentna i pomocna. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Siemianowice Śląskie"?

Sowia 8
41-100 Siemianowice Śląskie