lekarz Barbara Konopka

Laryngolog

jest bardzo dobrym specjalista po kilku latach leczenia u innych lekarzy Pani doktor uporala sie z problemem w miesiac

Super lekarz! Brawo, brawo, brawo! Bardzo wyczerpujące informacje o metodzie leczenia, dokładność, skrupulatność. Miła i bardzo uprzejma do pacjentów.

Trafiłam do Pani Dr z ostrym ropnym zapeniem ucha u mojego 7 miesiecznego maluszka, Pani Dr bardzo fachowo się nim zajeła. Zanim trafiłam do Pani Dr odwiedzilismy kilka prywatnych lekarzy laryngologów ale nic konkretnego sie nie dowiedzielismy. Dopiero Pani Dr okazala sie byc naszym ratunkiem. Polecam w szczególnosci!!! Przecudowna osoba z ogromnym sercem !

trafiłam do p. doktor w Katowicach w Lux-Med z ostrym zapaleniem ucha. Pani doktor fachowo wytłumaczyła co mi dolega, co powinnam robić, a czego nie i na dodatek była bardzo symaptyczna. Oby takich lekarzy jak najwięcej!!! Gorąco polecam

Oby takich lekarzy jak najwięcej!!!
Gorąco polecam

WITAM BARDZO MILA I SYMPATYCZNA PANI DOKTOR ZAWSZE POMOCNA WYTLUMACZY POCIESZY-LEKARZ Z POWOLANIA !!! KONKRETNA RZECZOWA POPROSTU O WIELKIM WIELKIM SERCU SUPER BABKA !!! SYLWIA KN POZDRAWIAM

WITAM
KONKRETNA RZECZOWA POPROSTU O WIELKIM WIELKIM SERCU
SUPER BABKA !!!
SYLWIA KN
POZDRAWIAM

Zgadzam się ze wszytkimi pozytywnymi opiniami na temat pani doktor.Polecam, jest super!

Gorąoo polecam Panią Doktor! Ze swoją chorobą chodziłam "od lekarza do lekarza", dopiero ta Pani wiedziała, jak profesjonalnie podejść do mojego przypadku. Do tego ma rewelacyjne podejście do pacjenta, jest niezwykle życzliwą osobą. Polecam raz jeszcze!

Rewelacyjna Pani Doktor! Świetny specjalista w dziedzinie laryngologii. Rzetelnie i fachowo traktuje pacjenta, a jednocześnie tyle ciepła i życzliwości nie widziałam jeszcze u żadnego lekarza. Ze szczególnym sercem i cierpliwością podchodzi do dzieci. Gorąco polecam!

Rewelacyjna Pani Doktor!
Gorąco polecam!

świetna jest ta pani doktor !! polecam gorąco..długo szukałam laryngologa dobrego i Ona jest najlepsza !!

niewiem dlaczego nikt niewystawił jeszcze opini tej cudownej lekarce.miła kompetentna ,z sercem na dłoni podchodzi do pacjenta ,fachowość i profesjonalność w małym palcu,nie jednemu uratowała zdrowie potrafi wyciągnąć pacjenta z każdej nawet poważnej choroby na śląsku niema lepszego specjalisty .polecam z całego serca.