dr n. med. Barbara Korzeniowska

Kardiolog

Obsługa w przychodni w Sosnowcu jest chamska tak jak by były tam za kare.lepiej jechać do Katowic

Bardzo dobry lekarz o wysokich kwalifikacjach. Wzbudza zaufanie pacjenta poświęcając mu sporo czasu i dokładnie analizując problem. W gabinecie panuje bardzo miła atmosfera, co minimalizuje stres. Oczywiście polecam!

Gburowata jak większość lekarzy na 5 piętrze w Ochojcu!

Gburowata jak większość lekarzy na 5 piętrze w Ochojcu!

Jestem młodą osobą. Po ataku tachykardii zapisałam się na wizytę do Pani dr Korzeniowskiej. Już po pierwszej wizycie zastosowała leczenie, które bardzo szybko postawiło mnie na nogi. Nie żal ani złotówki wydanej i tego lekarza. POLECAM!!!

bardzo dobry lekarz......godny polecenia ....ze spokojem można oddać się w ręce Pani Profesor....

Bardzo dobry kardiolog o wysokich kwalifikacjach medycznych. Pacjent przy niej czuje się bezpieczny, odzyskuje wiarę i pew- ność w powodzenie leczenia. Bardzo miła w bezpośrednim kontakcie w czasie wizyty.

Bardzo dobry kardiolog o wysokich kwalifikacjach medycznych.
Pacjent przy niej czuje się bezpieczny, odzyskuje wiarę i pew-

W czasie takiej jednej wizyty trudno ocenić lekarza ale widać, że zna się na rzeczy - prawdopodonie gdyby było to kilka wizyt wszystkie oceny byłyby bardzo dobre. Polecam.

W czasie takiej jednej wizyty trudno ocenić
lekarza ale widać, że zna się na rzeczy -
prawdopodonie gdyby było to kilka wizyt
wszystkie oceny byłyby bardzo dobre.
Polecam.

Kompleksowa wizyta polaczona z badaniem i analiza przyniesionych wynikow pozwolila wykluczyc u mojej babci rzekomo "niedawno- przebyty" zawal serca ktory podejrzewal lekarz z Katowic. Babcia zostala przyjeta poza kolejka ( o godz 22 ) po powolaniu sie na bardzo zle samopoczucie. Serdecznie POLECAM i dziekuje !

Profesjonalne podejście do pacjenta.Moje serce znalazło się w odpowiednich "rękach".