dr n. med. Barbara Krupa-Szafran

Okulista

Dla mnie to był cud ze trafiłam do Pani doktor jestem wdzięczna za wszystko bo moje oczy potrzebowały natychmiastowej operacji dziekuje z całego serca

Siedem straconych lat. Straconych tylko dlatego, że pomimo iż słyszałam dobre opinie o Pani Barbarze, nie zadałam sobie trudu aby skonsultować się z lekarzem takiej klasy jak Pani doktor Szafran. Jest to osoba godna polecenia z wielu względów. Najważniejsze to jest to, że jest osobą wyspecjalizowana w swojej dziedzinie i CHĘTNĄ Z CAŁEGO SERCA aby pomóc swoim pacjentom. Nie słodzę. Wystarczyła jedna wizyta aby pani doktor powiedziała mi, iż moją przypadłość, z którą borykam się od wielu lat (chroniczne zapalenie nadtwardówki obu oczu) można zdiagnozować - można dojść przyczyny. I choć jest to sprawa praktycznie na pograniczu porażki ( ciężko znaleźć źródło wywołujące zapalenie) Pani doktor wyciągnęła pomocną dłoń w stronę takiego laika jak ja. Dlatego też polecam odwiedzanie takiej profesjonalistki, bo szkoda czasu i zdrowia na poszukiwania dobrego lekarza. Potwierdzając powyższe słowa, podpisuję się prawdziwym imieniem i nazwiskiem: AGNIESZKA KOZŁOWSKA. Dziękuję Pani :)

Pani doktor to wspaniała osoba , miła , dokładnie przeprowadziła badanie okulistyczne , wszystko pięknie wytłumaczyła , ma bardzo dobre podejscie do pacjenta , nie jest oschła jak niektórzy lekarze przyjmujący prywatnie , bardzo miła i kompetentna polecaam całym sercem!

Przede wszystkim lekarz z odpowiednim podejściem do osób starszych. Uprzejma, budząca zaufanie jako osoba i specjalista. Spokojnie i z cierpliwością tłumaczy oraz odpowiada na pytania. Polecam wszystkim bez względu na wiek. Szkoda, że tak mało mamy takich lekarzy o których można znaleźć tyle pozytywnych opinii. Ogromny szacunek dla Pani Doktor i serdeczne pozdrowienia w imieniu wszystkich zadowolonych pacjentów.

Taki powinien być każdy lekarz. Pełen profesjonalizm. Pacjent ma wrażenie, że jego przypadek jest dla lekarza ważny, a nie tak jak u wielu lekarzy - pacjent to największe zło. Panią doktor poleciłabym każdemu.

Pani doktor jest niewątpliwie świetną specjalistką! Wcześniej leczyłem się u innego okulisty, który podejrzewał u mnie jaskrę zlecając mi serie badań, które oczywiście kosztowały nie mało... Pani doktor Szafran po pierwszej wizycie wykluczyła jaskrę:) I dodatkowo zrobiła mi badania za które nie musiałem płacić , gdyż zrobiono je w ramach NFZ:) Co więcej pani doktor dokładnie wytłumaczyła mi dlaczego poprzedni lekarz mógł podejrzewać jaskrę i wytłumaczyła dlaczego mógł się mylić:) Pani doktor ma wielkie doświadczenie i wielką wiedzę. Pacjenta traktuje z szacunkiem i zrozumieniem:)

Operowała zaćmę mojej mamy. Sympatyczna,kompetentna,rzeczowa, po prostu wyjątkowa! Polecam z przyjemnością.B.

świetny specjalista,zna sie na okulistyce.BYŁAM WCZORAJ NA JEJ ODDZIALE w wejherowie robić badania na jaskre-i zajeła sie mną bardzo dobrze.jest ciepła i sympatyczną osobą,wytłumaczy każdy problem,polecam pania doktor i serdecznie ja pozdrawiam. pacjentka

pacjentka

bardzo dobry okulista, uprzejmy, dobra porada i 100% satysfakcji

bardzo dobry okulista, uprzejmy, dobra porada i 100% satysfakcji

Pani doktor Barbara Krupa-Szafran to bardzo dobry i komepetentny lekarz.Wzbudza duże zaufanie pacjentów, a także jest bardzo miła i serdeczna.