lekarz Barbara Krzemińska

Lekarz rodzinny

2,5
2,6

Pani doktor zapomniała o tym, że bycie lekarzem nie zwalnia z człowieczeństwa. Nie zawsze można pomóc ale kultura osobista i zachowanie się w obecności pacjenta to już inna bajka. Widać pani doktor nie lubi bajek czego dowodem jest znudzenie i brak szacunku. „Primum non nocere” co w tłumaczeniu oznacza „po pierwsze nie szkodzić” to jedna z naczelnych zasad etycznych w medycynie. No szkoda, że pani doktor o tym zapomina. Odradzam

Pani doktor jest bardzo profesjonalnym lekarzem. Leczę się u niej 22 lata zawsze trafiona diagnoza , krótkie leczenie , przepisuje tanie leki i jest bardzo miłą kobietą .

Ludzie z dala od tej Pani. Potraktowala mnie jak śmiecia i wygonila bezczelnie z gabinetu bo pracodawca wypisal mi źle skierowanie...chamstwo chamstwo i jeszcze raz chamstwo.... Nadawała by się ze swoją postawa do lekarza obozowego tak traktuje ludzi. Jestem zbulwersowany jak można się tak zachowywać jako wykształcony człowiek.

Wizyta fatalna. Na wejsciu pani powiedziala, ze mnie nie przymie bo nie ma chęci i czasu na wypisywanie papierkow (chcialam skorzystac z jednorazowej wizyty do ktorej mam prawo, poniewaz mieszkam w innym mieście). Powiedziala "prosze sobie isc do innej przychodni mnie sie nie chce wypisywac papierkow i nie bede na to tracic czasu i cennego zdrowia". Jak powiedzialam ze mam do tego prawo i nie wyjde dopoki mnie nie zbada powiedziala ze to zrobi "ale prosze pamiętać, ze nie jestesmy w zgodzie". Badanie polegalo na osluchaniu i sprawdzeniu gardla. Powiedziala ze to wirus. Na pytanie czy zapisze mi jakies leki i co mam brac odpowiedziala "no cos na przeziębienie" nie wypisując i nie radząc mi kompletnie nic. Po prostu tragedia. Szanowna pani "doktor", jeśli nie chce sie pani leczyć to niech sie pani zwolni. Bez poważania i nie pozdrawiam.

BARDZO NIEMIŁA PANI ! proszę omijać ją szerokim łukiem, dzisiaj powiedziała mi, że "nie chce jej się mnie badać", na podstawowe pytania dotyczące grypy, nie potrafiła nic konkretnego doradzić, ODRADZAM !

Bardzo nieuprzejma, nie posiada wystarczającej wiedzy i nie potrafi pomóc (na pytanie do którego lekarza powinnam się udać odpowiedziała: ,,nie wiem"), nie polecam

Barbara Krzemińska znana jako "Ciocia Basia": Brak kompetencji i pretensje, że w ogóle pacjent przyszedł. Więcej do niej nie przyjdę. Z pewnością lubią ją studenci ze względu na lekkość z jaką wypisuje zwolnienia lekarskie.

Zdecydowanie nie polecam pani doktor, jest nieuprzejma i ma ewidentne braki z poszerzaniu wiedzy z zakresu najnowszych leków i metod leczenia, zdaje się że jest właścicielką dwóch przychodni na lipowej i na armii krajowej w Częstochowie ma zatem co robić, bo leczyć to już jej się raczej nie chce.

Super lekarz. Jest bardzo ludzka. Nie zadaje durnych pytań jak ktoś chce skierowanie w stylu "A po co Pani?". Po takim pytaniu przeniosłam się ze swojej przychodni do Pani doktor.

Ocena mówi sama za siebie, polecam, dużo czasu poświęca pacjentowi, starannie dobiera sposoby leczenia, nie oszczedza na badaniach laboratoryjnych.