dr Barbara Książkiewicz-Jóźwiak

Jestem bardzo zadowolony z leczenia u pani Dr Książkiewicz, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, przyjemna atmosfera w gabinecie, niewygórowane ceny jak na tak wysoki poziom usług. Zawsze można się dokładnie dowiedzieć, jaki będzie przebieg leczenia i jakie będą jego koszty. Polecam wszystkim!

Pani doktor to wyjątkowy profesjonalista. Mojego zęba skazano już na straty w innym miejscu, a pani doktor odbudowała go na nowo!! Wycięto mi chory fragment zęba, a na zdrowej części zrobiono koronę. Najważniejsze że nic nie bolało. Jestem bardzo zadowolony z efektów, a w innych gabinetach odmawiano mi leczenia tylko od razu chcieli wyrywać. W klinice jest wyjątkowa opieka. Bardzo miłe i kompetentne są tam asystentki. Bardzo polecam to miejsce!!

Na pierwszej wizycie u Pani doktor byłam na scalingu, efekty zabiegu były fantastyczne, dlatego umówiłam się na leczenie dwóch zębów i nie żałuję ! Pani Książkiewicz zaplombowała wszystkie ubytki w ciągu jednej wizyty. Zdecydowanie polecam

Bardzo miła wizyta. Pani dr Książkiewicz poświęciła mi bardzo dużo czasu! Wypełniła ubytek, z którym przyszedłem i na tej samej wizycie zrobiła szczegółowy przegląd zębów wraz z dużym zdjęciem i zaplanowała dalsze leczenie. Będę mógł to wszystko kompleksowo zrobić w klinice.

U pani doktor wykonywałem most z porcelany składający się trzech zębów. Nie spodziewałem się tak fajnego efektu. Całe to uzupełnienie nie różni się niczym od zębów prawdziwych.

Pani Książkiewicz-Jóźwiak to mój ulubiony stomatolog. Moje zęby są zdrowe, każda najmniejsza dziurka wyłapywana jest przez panią doktor szybko, od razu ząb jest czyszczony i wypełniany. A jako człowiek pani doktor jest sympatyczna i uprzejma.

A jako człowiek pani doktor jest sympatyczna i uprzejma.

Byłem kilka razy w tym gabinecie. Zawsze wchodziłem o wyznaczonym czasie, bez zbędnych opóźnień. Gabinety nowocześnie wyposażone. Personel miły i pomocny. Podziękowania dla Pani dr Książkiewicz-Jóźwiak za bezbolesne i skuteczne leczenie kanałowe.

Fantastycznie zrobiona i założona korona na dolnej dwójce. W pierwszej chwili przed lustrem zastanawiałem się, który ząb był robiony. Polecam.

Pani Doktor to bardzo miły, ciepły człowiek. Bez przeszkód można jej zadać każde pytanie. Nie stwarza dystansu pacjent-lekarz. Zabiegi wykonuje bardzo starannie i delikatnie. Nie odniosłam wrażenia, że któryś z zabiegów jest robiony niepotrzebnie, dla wyciągnięcia kasy. Dr Książkiewicz poleciła mi koleżanka i teraz ja bez wahania mogę zrobić to samo.

Leczenie w klinice pani Książkiewicz kontynuuję od kliku miesięcy. Powierzyłem moje uzębienie specjalistom z tej placówki, bowiem nie miałem już nerwów do stomatologów z małych gabinetów, w których ciągle coś brakowało lub nie było odpowiednich specjalistów. Teraz mogę wszystko zrobić w jednym miejscu z gwarancją skuteczności leczenia.