Barbara Kucharzewska-Malik

Chirurg stomatolog, Stomatolog

2,9
2,4

Na pewno ta Pani nie służy pomocą, a jedynie pokazuje swoją wyższość, tylko nie za bardzo wiem komu chce zaimponować. Udałam się tam z zapytaniem odnośnie usunięcia ósemki, natomiast otrzymałam wykład odnośnie wszystkiego, a nie tego z czym przyszłam, a to że mam krzywe zęby, a to że ósemka wychodzi z dziąsła, a to mi się jedynie wydaje, tak czy siak, ząb nie został usunięty i mam sobie czekać, aż urośnie, bo teraz nie ma potrzeby go wyrywać. Nieważne, że wychodzi w stronę polika, więc i tak z niego nic nie będzie, a do tego niepotrzebnie pcha resztę zębów, które i tak są ściśnięte. Pani Doktor i tak wie lepiej. Wielkie zdziwienie skąd się tam wzięłam, jak ja miałam w ogóle czelność przyjść z takim czymś i powiedzieć, że chcę usunąć, przecież to do niej należy decyzja. No więc tyle w temacie. Koszmar

w tym gabinecie nie świadczy się usług dla osób starszych, odsyła się je do innych lekarzy, pani doktor jest arogancka i nieprzystępna

Wspaniała Lekarka na 5-tkę.Wyrywała mi ząb mądrości i bez bólu.Bardzo uprzejma i kontaktowa,godna polecenia.Udzieliła mi wszystkich informacji dotyczących postępowania po wyrwaniu zęba.Serdecznie dziękuję i polecam.

TRAGEDIA GRUBIAŃSTWO ITP. Zadzwoniłem żeby ustalić żonie termin wizyty konsultacyjnej na usunięcie 4 ósemek. Zapytałem czy potrzeba skierowanie, zdjęcie itp. Uzyskałem odpowiedź że nie trzeba skierowania a zdjęcie jak jest to przynieść a jak nie ma to nie robić bo mają swój aparat i zrobią w ramach usługi. Pojechaliśmy z żoną, ( 1 godzina drogi ) czekaliśmy 1,5 godziny bo trwał zabieg ( nie ustalają wizyt na godziny ) po czym żona weszła i Pani z grubej rury do żony gdzie skierowanie, a zdjęcia też Pani pewnie nie ma - i to wszystko takim chamskim tonem z wykrzyknikami. Na poczekalni było wszystko słychać. Przecież dzwoniłem i pytałem . To lekarka powiedziała że przez telefon się takich spraw nie załatwia. Żona wyszła z gabinetu po 3 minutach ze łzami w oczach. Powstrzymałem się od ostrych słów i odpowiedniej interwencji w gabinecie tylko ze względu na to że na poczekalni były jeszcze 3 inne dorosłe osoby i 2 dziewczynki. Inni słysząc jak została moja żona potraktowana, nie czekali dalej, tylko po prostu wyszli zaraz za nami. OMIJAĆ TEN GABINET Z DALEKA . CHAMSTWO I JESZCZE RAZ CHAMSTWO. Jeżeli ktoś chce spróbować proszę bardzo numer telefonu do nich 601 805 027.

w jednym słowie "RZEŹNIK", nigdy nie bałam się dentysty ale po wizycie u niej mam traumę, lepiej weterynarz obchodzi się ze zwierzętami, to co przeszłam przy usunięciu 8 to się nie da opisać, wyrywanie na żywca zęba

Zdecydowanie jestem na TAK! Specjalista jakich mało! Ktoś robi sobie kpiny z tymi rękawiczkami. Nawet do badania zakłada rękawiczki i maseczkę! Podejście do pacjenta dobre.

Zdecydowanie jestem na TAK! Specjalista jakich mało!

naprawde bardzo profesjonalna obsługa. Ogromna wiedza, doswiadczenie. Osoba o bardzo profesjonalnym podejsciu. Opinia o braku rekawiczek- absurdalna- przecież to chirurg o kilkunatoletnim doswiadczeniu.

Przy wyrywaniu zęba nie miała nawet rękawiczek , zdecydowanie nie polecam tej lekarki jest bardzo nieuprzejma i niemiła.

Bezboleśnie i BARDZO szybko usuneła ósemke.

Bezboleśnie i BARDZO szybko usuneła ósemke.

drodzy pacjenci! lekarz ma być przede wszystkim kompetentny! wzbudzać zaufanie nie poprzez bycie 'do dupy wchodzącym' ale przez konkretne i szybkie działanie! nie idziemy do gabinetu się zaprzyjaźniać. każdy ma swój sposób bycia a lekarz nie musi nam współczuć, czego wy wymagacie? cieszcie się że mamy w Olkuszu lekarzy o takich specjalizacjach.