lekarz Barbara Kuczera

Lekarz rodzinny, Pediatra

Miałam wątpliwą przyjemność leczyć się kiedyś u Pani doktor. Niestety każde przeziębienie kończyło się przepisaniem antybiotyków. Być może lekarka ta nauczyła się czegoś nowego - np. że antybiotyki nie działają na wirusy. Tak czy inaczej swojego dziecka z pewnością po własnych doświadczeniach nie zaprowadziłabym do niej.

jest uprzejma i ma dobre podejście do dzieci :) wśród wielu wizyt tylko jedna okazała się nietrafiona ogólnie mogę ją polecić:)

jest uprzejma i ma dobre podejście do dzieci :)
wśród wielu wizyt tylko jedna okazała się nietrafiona
ogólnie mogę ją polecić:)

Z czystym sumieniem polecę każdemu- bardzo kompetentna, przepisuje leki skuteczne i tanie (niekoniecznie te znane i reklamowane). Wcześniej chodziłam do przychodni do innego lekarza i 100 za leki była nie moja, tu płacę za wizytę i leki razem 100 czy często nawet mniej... A czas poświęcony synkowi jest wielokrotnie dłuższy niż w przychodni.Pani dr warta polecenia.

Szalenie doswiadczona pani dr, zawsze trafnie diagnozuje , mila, uprzejma z podejsciem do dzieci, wyslucha, doradzi , gotowa pomoc o kazdej porze. POlLECAM

POlLECAM

Nie polecam tej pani doktor.Na jednej wizycie jest miła,za to na drugiej ma swoje humory.

Jest bardzo kompetentna i uprzejma. Nie mam do niej żadnych zastrzeżeń.

Jest bardzo kompetentna i uprzejma. Nie mam do niej żadnych zastrzeżeń.

Pani doktor z ogromnym doswiadczeniem, kompetentna i dokladna. Zdiagnozowala u dziecka zapalenie pluc-ktore przebiegalo bezgoraczkowo i wlasciwie jedynym zewnetrznym objawem byl kaszel.Po zrobieniu zdjecia rtg okazalo sie, ze Pani doktor ma 100 % racji.Jest osoba bardzo mila i uprzejma, zawsze sluzy rada i pomoca.Goraco polecam!!!

z paniąd oktor mam doświadczenie jeszcze sprzed lat kiedy leczyła jeszcze mnie już wtedy przepisywała same syropki i choroba sie rozwijała aż w końcu kończyło sie poważnie,pomimo swojego na pozór miłego podejścia o cokolwiek zapytana odpowiada bardzo niemiło i jakby sama nie potrafiła wyjaśnic problemu.W tej chwili leczyłam u niej syna i niestety pomimo iż na dyżyże zalecili antybiotyk ona kazała go bezpodstawnie odstawić a dziecko miało sie wyleczyć chyba "powietrzem" bo nic w zamian nie zaproponowała pomimo iż miało zapalenie górnychj dróg oddechowych co u 3miesięcznego dziecka może sie skończyć zapaleniem oskrzeli pomimo tego pani doktor zbagatelizowała problem,udalismy sie do innego lekarza i okazało sie ze antybiotyk był potrzebny a dziecko było chore choć pani dr twierdziła inaczej,nawet dokładnie nie zbadała dziecka

Poprosilismy o konsultację w sprawie stulejki u 2,5 letniego synka- pani doktor bez wyjasnienia ani zgody dokonała gwałtownego śćiągnięcia napletka w dół nadrywając go w kilku miejscach- krzyk dziecka uwiązł w jego gardle, łzy bólu polały się po policzkach..nam też. zadne z nas nie spodziewało si e takiego aktu przemocy, ani pominięcia nas w wyrażeniu zgody. Synek przez 3 dni nie potrafił sikać, nie pozwolił się dotknąć. Odradzam wszystkim rodzicom oddawanie synków w ręce pani doktor. jestesmy przerażeni, że metody z Auschwitz wciąż są stosowane! patrzcie lekarzom na ręce, domagajcie ...

Odradzam wszystkim rodzicom oddawanie synków w ręce pani doktor. jestesmy przerażeni, że metody z Auschwitz wciąż są stosowane! patrzcie lekarzom na ręce, domagajcie się, by zapytano was o zgode na badanie i interwencję.Chrońcie swoje dzieci i nie ulegajcie hipnozie białego fartucha.

Bardzo kompetentna, wysłuchała problemu,troskliwie zajęła się dzieckiem.

Bardzo kompetentna, wysłuchała problemu,troskliwie zajęła się dzieckiem.