Jestem aktualnie w swojej pierwszej ciąży i Pani Doktor zauroczyła Nas (mnie i mojego Męża) już na naszej pierwszej wizycie. Trafiliśmy tam z polecenia koleżanki.Fakty, które przemawiają za BARDZO WYSOKĄ Kompetencją Pani Barbary to: 1. Bardzo wysoki poziom empatii w stosunku do pacjentów, których widzi pierwszy raz na oczy. 2. Bardzo dokładny wywiad z pacjentem. 3. Bardzo duża delikatność i wyrozumiałość dla pacjentki podczas badania na fotelu ginekologicznym. 4. Informowanie podczas badań co i w jakim celu się wykonuje. 5. Informowanie o wynikach poszczególnych badań a nie tylko wpisywanie w ...

2. Bardzo dokładny wywiad z pacjentem.
4. Informowanie podczas badań co i w jakim celu się wykonuje.
5. Informowanie o wynikach poszczególnych badań a nie tylko wpisywanie w kartę
6. Bardzo poważne traktowanie Męża i Taty dziecka podczas wizyty (odpowiadanie na pytania, opisywanie co i gdzie widać na USG)
7. Stwarzanie superowej atmosfery podczas wizyty (zero krępacji)
8. Rzadka umiejętność wyczytywania pytań z myśli pacjentów, serio:-))
9. umiejętne umawianie się na wizyty, chociaż jest bardzo sympatyczna poczekalnia to nie trzeba czekać a na wizytę każdy pacjent ma 45 minut do godziny i często dłużej, co jest rzadkością wielką na rynku usług ginekologicznych i to przy zjawisku "baby bum":-)
10. Super jakość i atmosfera za rozsądną cenę
11. dogodny dojazd z każdej części Warszawy, gabinet znajduje się przy ul. Grochowskiej 269/5 i jest bardzo dobrze oznaczony już od frontu (łatwo trafić).
12. Bardzo dobry kontakt telefoniczny
SERDECZNIE POLECAMY i to nie tylko przyszłym Mamom. To super specjalista też na pierwszą wizytę ginekologiczną, aby uchronić się od traumy i niepotrzebnego bólu podczas badania.

Poszłam na wizytę zachęcona pozytywnymi opiniami. P. dr jest bardzo delikatna i taktowna. Dokładnie mówi co i dlaczego jest robione- nie trzeba się dopytywać. Poświęca tyle czasu ile jest potrzebne żeby przeprowadzić badanie i wszystko wytłumaczyć. Przy okazji wizyta nie jest droga jak na warunki warszawskie. Lekarz z powołania. Do dzisiaj jestem pod wrażeniem, chociaż od wizyty minęło kilka miesięcy.

Wyjątkowa osoba godna zaufania.Dyskretna,delikatna w podejściu do pacjentek.Jako młoda dziewczyna bałam się pierwszej wizyty u ginekologa,ale po pierwszej wizycie okazało się,że nie było czego się bać. Pani doktor jest naprawdę godna polecenia!

Pani doktor jest naprawdę godna polecenia!

Nie polecam!!! Prowadziła moją ciążę w dość nieudolny sposób (przepisała antybiotyk, który nie był potrzebny), do tego nie zauważyła nadciśnienia, przez które znalazłam się wcześniej w szpitalu, a na usg okazało się że dziecko z powodu nadciśnienia przestało rosnąć kilka tygodni wcześniej (na wizycie u dr za każdym razem było usg - i tego nie zauważyła!!!) i musiałam mieć wywoływany poród. Straciłam do niej zaufanie, choć byłam kilkuletnią pacjentką. Może i przy ogólnych wizytach jest ok, ale prowadzenia ciąży odradzam. Do tego mimo iż wizyta u dr jest prywatna,umawiana na konkretną godzinę, to opóźnienie co najmniej godzinne jest NORMĄ!!! Sama wizyta przez to też przebiega w pośpiechu, bo za drzwiami już czekają kolejne zniecierpliwione pacjentki, a każde dodatkowe pytanie widać że wzbudza w Pani dr irytację, jakby chciala dać do zrozumienia że juz więcej czasu nie może poświęcić...

Co z tego że Pani dr jest miła i empatyczna. tego oczekuje sie od przyjacioł a od lekarza oczekuje sie pomocy. Pani dr nie przepisuje recept na tabletki antykoncepcyjne bo jak twierdzi to jest sprzeczne z jej poglądami etycznymi...no ale to chyba pacjent bierze odpowiedzialność za to co robi!!!!do tego Pani dr kazała mi stosować kalendarzyk ...troche smieszne...prehistoryczne...no a pomuśle zajścia w ciąże juz nie wspomnę( podkreślam że mam 20 lat!!). Wizyta zakońcyła sie na tym że nie dostałam recepty, Pani dr kazała odstawić mi tabletki w środku opakowania i przepisała mi leki które brałam przez pond rok i które mi nie pomagały. Jednym słowem dla Pani dr tabletki anty to zło tego świata i nie ważne czy bierze się je w ochronie przed ciążą czy ze względów zdrowotnych jak ja...Życze Pani dr sukcesów w zbawianiu świata....

Pani dr Barbara Kurek jest najlepszym ginekologiem, jakiego spotkaliśmy. Spodziewamy się drugiego dziecka i nie wyobrażam sobie innego lekarza, który z taką wnikliwością i cierpliwością mógłby poprowadzić ciążę. I ma to, czego brakuje dziś wielu ludziom, nie tylko lekarzom - ogromną kulturę. A wiadomo, że każda kobieta w ciąży bywa przewrażliwiona i ma się za pępek świata ;-) Pani Doktor wszystkie pacjentki traktuje z największą uwagą. I robi to w sposób niezwykle szczery. Przy tym jest pogodna i niezwykle otwarta. To modelowy ginekolog. Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor, o ile kiedyś znajdzie czas i przeczyta te komentarze.

Byłam wczoraj na wizycie u pani doktor. Potwierdzam, że jest bardzo sympatyczną osobą i wizyta u niej jest przyjemnością. Ma bardzo dobre podejście do pacjentek, uważnie słucha i doradza. Dokładnie i delikatnie przeprowadza badanie. Jedyną wadą dla niektórych może być to, że pani doktor uznaje jedynie naturalne metody antykoncepcyjne i nie przepisuje tabletek ani żadnych leków hormonalnych. Koszt wizyty 80 zł plus oddzielnie usg i cytologia po 20 zł.

Lekarz z powołania. W czasie wizyty odpowiada kompetentnie na wszystkie pytania. Spokojnie tłumaczy i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Patrzy na pacjenta całościowo. Daje poczucie komfortu. Wizyta wraz z badaniem usg endowaginalnym i cytologią kosztowała 80zł. Winiki badań jeżeli ktoś jest zainteresowany Pani doktor przesyła mailem lub smsem. Opisy analiz bardzo szczegółowe. Za kolejną wizytę, mimo że odbywała się w odstępnie prawie miesiąca nie musiałam wcale płacić - Pani doktor uznała, że to w ramach poprzedniej (w gabinecie spędziłam ok. 40 minut). Polecam.

Polecam.

Jestem pacjentką dr Kurek od ponad 1,5 roku. Pomogła mi zajść w ciążę, a następnie była lekarzem prowadzącym. Jestem bardzo zadowolona z jej opieki. Jest bardzo pozytywnym człowiekiem i wspaniałym profesjonalistą. Zleca szereg badań, świetnie wykonuje USG. Zdecydowanie wszystkim polecam! :)

Pani Barbara Kurek, jest kolejnym z lekarzy ginekologów, do których trafiłam i mogę z czytym sumieniem powiedzieć, że nigdy nie trafiłam na kogoś lepszego. Jest niezwykle sympatyczna i ciepła, co jak wiemy, nie jest bez znaczenia przy takiej wizycie. Podczas spotkania z Panią Kurek, czujesz się zupełnie normalnie i naturalnie, a bywa, że wyjątkowo. Jest niezwykle delikatna i mega profesjonalna. O wynikach badań informuje sms-owo, bądź telefonicznie. Nie ma kłopotu, żeby szybko umówić się na wizytę, albo po odbiór recepty. Zawsze pomocna i chętna do rozmowy. Największym atutem Dr Kurek, ...

Jest niezwykle delikatna i mega profesjonalna.

Największym atutem Dr Kurek, jest fakt, że ilekroć się spotykamy, czuję się jakbym była traktowana jak jej jedyna pacjentka, indywidualnie, a nie jak jedna z wielu. To niezywkle cenne orzy tego typu wizytach lekarskich.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana