lekarz Barbara Kurek

Wybrałam panią Kurek na mojego pierwszego lekarza ginekologa i naprawdę nie żałuję wyboru.

Co z tego że Pani dr jest miła i empatyczna. tego oczekuje sie od przyjacioł a od lekarza oczekuje sie pomocy. Pani dr nie przepisuje recept na tabletki antykoncepcyjne bo jak twierdzi to jest sprzeczne z jej poglądami etycznymi...no ale to chyba pacjent bierze odpowiedzialność za to co robi!!!!do tego Pani dr kazała mi stosować kalendarzyk ...troche smieszne...prehistoryczne...no a pomuśle zajścia w ciąże juz nie wspomnę( podkreślam że mam 20 lat!!). Wizyta zakońcyła sie na tym że nie dostałam recepty, Pani dr kazała odstawić mi tabletki w środku opakowania i przepisała mi leki które brałam przez pond rok i które mi nie pomagały. Jednym słowem dla Pani dr tabletki anty to zło tego świata i nie ważne czy bierze się je w ochronie przed ciążą czy ze względów zdrowotnych jak ja...Życze Pani dr sukcesów w zbawianiu świata....

Witam, na początku miałam bardzo dobre zdanie o Pani doktor Kurek. Niestety, z czasem okazało się, że zlekceważyła moje złe wyniki badań i żeby było śmieszniej sama się do tego przyznała. Na jednej wizycie kazała zachodzić w ciążę, po czym po miesiącu (kolejna wizyta) Zakazała zachodzenia w ciążę. Nie chciała dawać skierowań na badania, dopiero kiedy wymusiłam skierowanie okazało się, że wynik jest zły i że to ja miałam rację. Pani doktor, umywa ręce, twierdzi że mogła wcześniej zlecić badania ale teraz nie robi nic. Zmieniłam lekarza, teraz przynajmniej chodzę do takiego, który nie chowa głowy w piasek i podchodzi do pacjentki profesjonalnie. Daje leki, zleca badania. Czuję się bezpiecznie a nie tak jak u Pani dr Kurek, gdzie sama musiałam walczyć o skierowania na badania,których i tak w większości nie dostałam. Nie polecam

Nie znam lepszej Pani Doktor, jest bezkonkurencyjna, sympatyczna, wszystko bardzo dokładnie tłumaczy, wyprzedza myśl i zapytania pacjenta. Gorąco polecam!!!

Gorąco polecam!!!

Zdecydowanie polecam panią doktor. Bardzo sympatyczna, uśmiechnięta, delikatna, kompetentna. Cena wizyty zawiera także cytologię. Normalnie za podstawową wizytę bierze 50zł. Polecam także dziewczynom, które mają strach przed wizytami, wstydzą się lub idą pierwszy raz.

Baaardzo miła pani, kompetentna i bardzo delikatna.

Baaardzo miła pani, kompetentna i bardzo delikatna.

Polecam jak najbardziej, uczciwa i kompetetna pani doktor. Jednak jak dla mnie aż nadto prorodzinna... i np. nie od razu chciała mi zapisać tabletki antykoncepcyjne lub w innych kwestiach dalo się odczuć jej poglady RODZINNY. a nie kazdemu śpieszy sie do posiadania dziecka. Ale tak czy inaczej bardzo polecam

Pani doktor Brbara Kurek jest najlepszym lekarzem, na jakiego udało mi sie trafić. Profesjonalna, dokładna i ciepła, z całego serca polecam.

Pani dr Barbara Kurek jest najlepszym ginekologiem, jakiego spotkaliśmy. Spodziewamy się drugiego dziecka i nie wyobrażam sobie innego lekarza, który z taką wnikliwością i cierpliwością mógłby poprowadzić ciążę. I ma to, czego brakuje dziś wielu ludziom, nie tylko lekarzom - ogromną kulturę. A wiadomo, że każda kobieta w ciąży bywa przewrażliwiona i ma się za pępek świata ;-) Pani Doktor wszystkie pacjentki traktuje z największą uwagą. I robi to w sposób niezwykle szczery. Przy tym jest pogodna i niezwykle otwarta. To modelowy ginekolog. Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor, o ile kiedyś znajdzie czas i przeczyta te komentarze.

Pani doktor jest po prostu przemiła, a wizyty u niej są bezstresowe, potrafi uspokoić i wytłumaczyć na czym polega dany problem. Poświęca pacjentkom sporo czasu (jak na państwową wizytę-przychodnia na Woli ul.Elekcyjna)i bardzo dokładnie przeprowadza badania. Niestety mam jeden minus. Pani doktor nie potrafiła mi dobrać tabletek antykoncepcyjnych, tylko zmieniała kilka razy "na oko", bez zrobienia badań hormonalnych (pomimo prośby). Generalnie polecam lekarza :) Pozdrawiam!