lekarz Barbara Kurek

Super lekarz polecam byłam dziś na wizycie ul Elekcyjna

Super lekarz polecam byłam dziś na wizycie ul Elekcyjna

Witam wszystkie kobietki, absolutnie polecam tego lekarza. Super specjalista, wyrozumiała, ciepła i delikatna. Polecam zwłaszcza dziewczynom dla których będzie to ta pierwsza wizyta. Pozdrawiam

Pani Barbara Kurek, jest kolejnym z lekarzy ginekologów, do których trafiłam i mogę z czytym sumieniem powiedzieć, że nigdy nie trafiłam na kogoś lepszego. Jest niezwykle sympatyczna i ciepła, co jak wiemy, nie jest bez znaczenia przy takiej wizycie. Podczas spotkania z Panią Kurek, czujesz się zupełnie normalnie i naturalnie, a bywa, że wyjątkowo. Jest niezwykle delikatna i mega profesjonalna. O wynikach badań informuje sms-owo, bądź telefonicznie. Nie ma kłopotu, żeby szybko umówić się na wizytę, albo po odbiór recepty. Zawsze pomocna i chętna do rozmowy. Największym atutem Dr Kurek, ...

Jest niezwykle delikatna i mega profesjonalna.

Największym atutem Dr Kurek, jest fakt, że ilekroć się spotykamy, czuję się jakbym była traktowana jak jej jedyna pacjentka, indywidualnie, a nie jak jedna z wielu. To niezywkle cenne orzy tego typu wizytach lekarskich.

Jestem aktualnie w swojej pierwszej ciąży i Pani Doktor zauroczyła Nas (mnie i mojego Męża) już na naszej pierwszej wizycie. Trafiliśmy tam z polecenia koleżanki.Fakty, które przemawiają za BARDZO WYSOKĄ Kompetencją Pani Barbary to: 1. Bardzo wysoki poziom empatii w stosunku do pacjentów, których widzi pierwszy raz na oczy. 2. Bardzo dokładny wywiad z pacjentem. 3. Bardzo duża delikatność i wyrozumiałość dla pacjentki podczas badania na fotelu ginekologicznym. 4. Informowanie podczas badań co i w jakim celu się wykonuje. 5. Informowanie o wynikach poszczególnych badań a nie tylko wpisywanie w ...

2. Bardzo dokładny wywiad z pacjentem.
4. Informowanie podczas badań co i w jakim celu się wykonuje.
5. Informowanie o wynikach poszczególnych badań a nie tylko wpisywanie w kartę
6. Bardzo poważne traktowanie Męża i Taty dziecka podczas wizyty (odpowiadanie na pytania, opisywanie co i gdzie widać na USG)
7. Stwarzanie superowej atmosfery podczas wizyty (zero krępacji)
8. Rzadka umiejętność wyczytywania pytań z myśli pacjentów, serio:-))
9. umiejętne umawianie się na wizyty, chociaż jest bardzo sympatyczna poczekalnia to nie trzeba czekać a na wizytę każdy pacjent ma 45 minut do godziny i często dłużej, co jest rzadkością wielką na rynku usług ginekologicznych i to przy zjawisku "baby bum":-)
10. Super jakość i atmosfera za rozsądną cenę
11. dogodny dojazd z każdej części Warszawy, gabinet znajduje się przy ul. Grochowskiej 269/5 i jest bardzo dobrze oznaczony już od frontu (łatwo trafić).
12. Bardzo dobry kontakt telefoniczny
SERDECZNIE POLECAMY i to nie tylko przyszłym Mamom. To super specjalista też na pierwszą wizytę ginekologiczną, aby uchronić się od traumy i niepotrzebnego bólu podczas badania.