lekarz Barbara Kwiecińska-Nasher

Anestezjolog, Lekarz rodzinny

Bardzo kompetentny lekarz pierwszego kontaktu! Wykonuje szczegółowe badania, tłumaczy swoją diagnozę, cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Polecam!

Gdyby nie Pani dr Nasher najprawdopodobniej nie było by mnie tu... doskonały (a) diagnosta, lekarz rodzinny. Doradzi niemal w każdej dziedzinie medycyny ortopedia, laryngologia, onkologia i neurologia... od 6 lat prowadzi moją chorobę i dlatego mogę normalnie żyć. Polecam gorąco każdemu kto szanuje swoje zdrowie i chce być prawidłowo zdiagnozowany i leczony

Koleżanka mi poleciła Panią dr.Nasher i jestem z niej zadowolona chodzę do niej z dwójką moich dzieci.Ma bardzo profesjonalne podejście,wykonuję wszystkie badania szczegółowo.Bardzo miła i kompetentna.W 100% Polecam

bardzo dobry lekarz rodzinny- prawdziwy lekarz pierwego kontaktu podczas wizyty wykonuje z dużą starannością i zaangażowaniem wzsystkie badania, moim zdaniem to lekarz, którego warto polecic innym pacjentom.