dr n. med. Barbara Kwinecka - Dmitriew

1,6

Ukończyła studia na Akademii Medycznej w Poznaniu na wydziale lekarskim. W 2009 otrzymała tytuł doktora nauk medycznych. W 2011 roku zdobyła tytuł specjalisty z ginekologii i położnictwa. Jest autorem 8 publikacji naukowych, w tym publikacji pt. ”Ocena częstości występowania aberracji chromosomowych wśród par z utratą ciąż i materiale z poronień” oraz „Przebieg ciąż i nosicieli aberracji chromosomalnych”. Swoje zainteresowania zawodowe poszerza jako członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicz...

Pani Ginekolog jest bardzo nie miłą osobą, wykonuje swój zawód tak jak by robiła to za karę. Byłam pod jej opieką całą ciąże i nigdy jeszcze ani razu nie widziałam aby była uśmiechnięta plus nadto jej komentarze były straszne i digadywanie ile mam zamiar rodzic jeszcze dzieci było mnóstwo sytuacji gdzie wychodziłam z gabinetu strasznie przybita i ponad to nigdy się nie zgodziła aby dać mi zdjęcie usg dziecka i również unikala odpowiedzi kiedy chciałam zapytać o maluszka w brzuszku jak się rozwija itp. Nie polecam. A te nie które dobre opinie nie wiem skąd się biorą może Pani doktor je sama sobie pisze bo z tego co wiem każdy ją odradza.

Bardzo nie miła pani doktor wyszłam od niej z placzem otóż zrobiła mi usg i powiedziała że nic nie widać żadnego pęcherzyka ciążowego że to będzie ciąża pozamacziczna chodź beta hcg bardzo ładnie mi przyrosła przez tydzień.. po 2 godzinach z nerwów rozbolało mnie podbrzusze to tego stopnia że pojechałam na IP przyjoł mnie bardzo dobry lekarz powiedziałam mu że Pani doktor zrobiła mi usg i że to raczej będzie ciąża pozamacziczna że strasznie mnie wystraszyła :( Pan doktor zrobił mi usg i powiedział i pokazał pęcherzyk że juz do tej baby mam nie chodzić bo żadna nie bedzie mnie straszyć.. Naprawdę NIE POLECAM jej jak dla mnie nie zna się na tym co ROBI !!!!!!!!!!!!!

Nie polecam... 0 uprzejmości, wręcz uprzedzona do osób z nadwagą, wyzywa od chorych i traktuje jak plebs. Wizyta na Polnej była horrorem. Nie założyła karty Ciąży, nie zbadała serca dziecka, nie udzieliła żadnej informacji o stanie dziecka, za to całą wizytę była ukąsliwa na na temat wagi. Na zadane pytanie nie udzieliła odpowiedzi tylko powiedziała, żeby się tym nie interesować teraz. Trzymajcie się z daleka.

Najgorsza wizyta u ginekologa. Pani doktor nie miła, traktowała mnie jakbym wszystko musiała wiedzieć. Kąśliwe uwagi, brak możliwości porozmawiania. Podczas wizyty czułam się jakbym była winna że jestem w ciąży. Pomimo tego, że to moja pierwsza ciąża Pani doktor nie wyjaśniła z emaptia jak dalej postępować. Duży minus i nigdy więcej wizyty u tego typu lekarzy.

Serdecznie polecam pania doktor! Jestem wdzieczna za poswiecony mi czas i profesjonalne podejscie do pacjenta.

Wiem, jak ważne jest by lekarz również okazał się człowiekiem, dlatego chcę Was przestrzec przed panią doktor Barbarą Kwinecką-Dmitriew z Polnej (Poznań). Tak opryskliwej, aroganckiej, wyniosłej lekarki dawno nie spotkałam. Potraktowała mnie z pogardą, jakbym w najlepszym wypadku była zaczepiającym ją bezdomnym. Jeżeli wolicie oszczędzać sobie stresu, unikajcie tej pani.

Jedyna lekarka przyjmująca obecnie w przychodni patologii ciąży na Polnej. Byłam trzy razy..i o te trzy za dużo.Zero empatii.Zadaje dziwne pytania.Żadnego współczującego słowa przy poronieniu. Nie polecam :-(