dr hab. n. med. Barbara Lazar czyżewska

Chirurg ogólny

Wspaniały lekarz, wspaniała osoba. Gdyby wszyscy lekarze tacy byli świat byłby lepszy a wizyty u lekarza nie były by katorgą. Pełna poświęcenia, miła, rzeczowa, kompetentna... długo by można wymieniać. Cóż mogę jeszcze napisać... DZIĘKUJE

W ostatnim czasie z powodu bardzo poważnej choroby mojego taty zmuszona byłam odwiedzić całe mnóstwo lekarzy.Pani doktor co prawda potwierdziła opinie swoich poprzedników,ale jako pierwsza dokładnie wytłumaczyła z czym mamy doczynienia precyzyjnie tłumacząc na obrazie z TK i chociaż diagnoza nie jest pomyślna w końcu rozumiem dlaczego nie można przeprowadzić operacji.Poświęciła mi mnóstwo czasu,wczytała się w dokumentację,przy tym jest bardzo przystępna i sympatyczna.

Pani dr Barbara Lazar Czyżewska to w mojej opinii osoba kompetentna, profesjonalna i wyjątkowo życzliwie usposobiona do pacjenta. W czasie wizyt ujęło mnie szczególnie zupełne skrócenie dystansu, bliskość i bardzo dobry kontakt. Szczególnie ciepła i miła osoba, do tego profesjonalna i spokojna w kontakcie z często bardzo chorym pacjentem. Jestem pod wrażeniem. Dziękuję. Danuta Zacharek, Opole

Doktor Barbara Czyżewska przewspaniały człowiek, brak słów by wyrazić wdzięczność za to co robi. Tą drogą składam podziękowanie za fachową opiekę i gorąco polecam.

Pani doktor jest osobą miłą, kompetentną, zdecydowaną.Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonej operacji przepony. Kaczyński Tadeusz

Kaczyński Tadeusz

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Zabrze"?

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Ptasia 3/1
41-800 Zabrze

dr
Mariusz Deska

Chirurg ogólny
Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
41-902 Bytom
Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
św. Barbary 1
41-800 Zabrze

Marek Hawranek

Chirurg ogólny
Szpital Miejski w Zabrzu Spółka z o.o.
Zamkowa 4
41-700 Zabrze