dr hab. n. med. Barbara Lazar czyżewska

Chirurg ogólny

Moja mama trafiła do Pani doktor z guzem w plucu. Do usunięcia guza wszystko było w porządku. Wizyty prywatne i w przychodni, zabiegi biopsji i usunięcia guza. Po 3 miesiącach mama zgłosiła się do Pani Doktor z bólami w obrębie pleców. Na plecach wyskoczyło niepokojące wybrzuszenie. Na zgłoszone objawy, usłyszała ze jest przewrażliwiona i po takim zabiegu jaki miała jest bol. Po kolejnych miesiącach bólu i cierpienie wkoncu mama została zgłoszona na TK, które wykazało naciek do kości. Może gdyby Pani Doktor bardziej słuchała pacjenta, to być może mama byłaby już dawno po leczeniu onkologicznym i zmiana naciekowa nie byłaby taka duża.

W ostatnim czasie z powodu bardzo poważnej choroby mojego taty zmuszona byłam odwiedzić całe mnóstwo lekarzy.Pani doktor co prawda potwierdziła opinie swoich poprzedników,ale jako pierwsza dokładnie wytłumaczyła z czym mamy doczynienia precyzyjnie tłumacząc na obrazie z TK i chociaż diagnoza nie jest pomyślna w końcu rozumiem dlaczego nie można przeprowadzić operacji.Poświęciła mi mnóstwo czasu,wczytała się w dokumentację,przy tym jest bardzo przystępna i sympatyczna.

Wspaniały lekarz, wspaniała osoba. Gdyby wszyscy lekarze tacy byli świat byłby lepszy a wizyty u lekarza nie były by katorgą. Pełna poświęcenia, miła, rzeczowa, kompetentna... długo by można wymieniać. Cóż mogę jeszcze napisać... DZIĘKUJE

Pani dr Barbara Lazar Czyżewska to w mojej opinii osoba kompetentna, profesjonalna i wyjątkowo życzliwie usposobiona do pacjenta. W czasie wizyt ujęło mnie szczególnie zupełne skrócenie dystansu, bliskość i bardzo dobry kontakt. Szczególnie ciepła i miła osoba, do tego profesjonalna i spokojna w kontakcie z często bardzo chorym pacjentem. Jestem pod wrażeniem. Dziękuję. Danuta Zacharek, Opole

Pani doktor bardzo nieuprzejma. Zero tłumaczenia o co chodzi. Po wizycie wyszłam roztrzęsiona i załamana. Pani doktor stwierdziła, że wszystko wiem lepiej bo zadawałam jej pytania. Nie udzieliła żadnych informacji na temat badania tylko dała kartkę do przeczytania. Nie przestudiowała nawet wyników i zaraz postawiła diagnozę. Nie polecam. Zero podejścia do pacjenta.

Nie polecam tej doktor. Nie slucha co mowia do niej pacjenci zajmuje sie w tym czasie innymi sprawami. Moj tata zglaszal jej kilka krotnie o wynikach swiadczacych o przerzutach nowotworu. Stwierdzila ze jest zdrowy. Tata nie zyje

Doktor Barbara Czyżewska przewspaniały człowiek, brak słów by wyrazić wdzięczność za to co robi. Tą drogą składam podziękowanie za fachową opiekę i gorąco polecam.

Pani doktor to bardzo dobry lekarz . Uprzejm i cierpliwa dla mnie . jest kompetentna widac ze lubi swoj zawod . zyczyla bym Polsce takich lekarzy . Zycze jej wielu sukcesow zawodowych i wszystkiego najlepszego w zyciu prywatnym . Hildegarda Zieba

Lekarz doskonaly. Polecam. Dobry fachowiec. Mila, cierpliwa, wspaniala kobieta. Zawsze ma czas dla pacjenta i choc w poradni czeka sie dlugo to wizyta jest zawsze konkretna, nie ma niedomowien i niewiadomych. Jest plan i dzialanie. moja ocena to 5 z plusem.

PANI DOKTOR JEST WSPANIAŁA POLECAM Poświęca czas tłumaczy jest bardzo uprzejma Jarzyńska Maria Pozdrawiam

PANI DOKTOR JEST WSPANIAŁA POLECAM
Poświęca czas tłumaczy jest bardzo uprzejma
Jarzyńska Maria Pozdrawiam