dr hab. n. med. Barbara Lazar czyżewska

Wspaniały lekarz, wspaniała osoba. Gdyby wszyscy lekarze tacy byli świat byłby lepszy a wizyty u lekarza nie były by katorgą. Pełna poświęcenia, miła, rzeczowa, kompetentna... długo by można wymieniać. Cóż mogę jeszcze napisać... DZIĘKUJE

W ostatnim czasie z powodu bardzo poważnej choroby mojego taty zmuszona byłam odwiedzić całe mnóstwo lekarzy.Pani doktor co prawda potwierdziła opinie swoich poprzedników,ale jako pierwsza dokładnie wytłumaczyła z czym mamy doczynienia precyzyjnie tłumacząc na obrazie z TK i chociaż diagnoza nie jest pomyślna w końcu rozumiem dlaczego nie można przeprowadzić operacji.Poświęciła mi mnóstwo czasu,wczytała się w dokumentację,przy tym jest bardzo przystępna i sympatyczna.

Pani dr Barbara Lazar Czyżewska to w mojej opinii osoba kompetentna, profesjonalna i wyjątkowo życzliwie usposobiona do pacjenta. W czasie wizyt ujęło mnie szczególnie zupełne skrócenie dystansu, bliskość i bardzo dobry kontakt. Szczególnie ciepła i miła osoba, do tego profesjonalna i spokojna w kontakcie z często bardzo chorym pacjentem. Jestem pod wrażeniem. Dziękuję. Danuta Zacharek, Opole

Doktor Barbara Czyżewska przewspaniały człowiek, brak słów by wyrazić wdzięczność za to co robi. Tą drogą składam podziękowanie za fachową opiekę i gorąco polecam.

Pani doktor jest osobą miłą, kompetentną, zdecydowaną.Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonej operacji przepony. Kaczyński Tadeusz

Kaczyński Tadeusz

PANI DOKTOR JEST WSPANIAŁA POLECAM Poświęca czas tłumaczy jest bardzo uprzejma Jarzyńska Maria Pozdrawiam

PANI DOKTOR JEST WSPANIAŁA POLECAM
Poświęca czas tłumaczy jest bardzo uprzejma
Jarzyńska Maria Pozdrawiam

Lekarz doskonaly. Polecam. Dobry fachowiec. Mila, cierpliwa, wspaniala kobieta. Zawsze ma czas dla pacjenta i choc w poradni czeka sie dlugo to wizyta jest zawsze konkretna, nie ma niedomowien i niewiadomych. Jest plan i dzialanie. moja ocena to 5 z plusem.

WSPANIAŁA PANI DOKTOR ! Kompetentna, życzliwa, cierpliwa, uśmiechnięta. Pani Doktor Lazar-Czyżewska i Pan Doktor Czyżewski są WSPANIAŁYMI LEKARZAMI. Polecam każdemu choremu takiej opieki lekarskiej. Teresa.

Troszkę droga wizyta ale polecam bardzo sympatyczna a przede wszystkim doskonały fachowiec. POLECAM

Pani doktor jest niesamowita,bardzo uprzejma, wytłumaczy dokładnie wytłumaczy przebieg leczenia,bardzo polecam z czystym sumieniem.