lekarz Barbara Lenczowska

Pani doktor jest osobą, bardzo nie miłą, zgłosiłam się na wyznaczony termin na NFZ, na który czekałam kilka miesięcy. Przybywając na wizytę, czekając od godz 8 do godz 12 w kolejce do Pani doktór,pani doktór wyszła i oznajmiła iż mnie nie przyjmie bo ma dużo pacjentów. Liczą się dla Pani doktór tylko pieniądze. Idąc prywatnie do Pani doktór zastaniecie państwo całką inna osobę, miła, ciepła i dobrą. Bardzo nie przyjemna! NIE POLECAM!!

Bardzo nie przyjemna! NIE POLECAM!!

Pani doktor jest bardzo niemiła. Poświęca swojemu pacjentowi ok 15 SEKUND. Do tego każdego traktuje jak zło konieczne. Widocznie najpierw trzeba okazać się portfelem żeby traktowała pacjenta jak człowieka. Kompetencje i podejście do pacjenta oplakane. Z tak ciętym językiem może skutecznie przeganiac szczury ze stodoły.