dr n. med. Barbara Lenkiewicz-Osmulska

Internista, Lekarz rodzinny

Jeden z lepszych lekarzy internistów w moim mieście. Nie bagatelizuję problemu, szuka różnych rozwiązań. I co najważniejsze, w przypadku przeziębienia czy zapalania gardła nie wciska przeklętych antybiotyków, jak większość lekarzy. Polecam

lekarz z powołania każdemu polecam takiego lekarza nie mozna wszystkiego napisac bo miejsca by brakło ale jak na twojej drodze spotkasz takiego lekarza to masz szczęście naprawde mało takich ludzi żeby przejmowali sie tak pacjętami jak ona i to nie jest przesadna opinia naprawde.

Bardzo dobry lekarz potrafi wytłumaczyć pacjentowi co mu dolega i na czym polega leczenie polecam Panią Doktór

Najlepszy lekarz na slasku naj naj naj kompetetna mila i cierpliwa

Najlepszy lekarz na slasku naj naj naj kompetetna mila i cierpliwa

KOMPETENTNA ,MILA PO PROSTU FACHOWIEC.POLECAM.

KOMPETENTNA ,MILA PO PROSTU FACHOWIEC.POLECAM.

Pani doktor Lenkiewicz-Osmulska jest osobą konkretną, bystrą, inteligentną. Potrafi wysłuchać pacjenta i zadać odpowiednie pytania. Nie narzuca swojego zdania, ale z informacji zdobytych u pacjenta potrafi ułożyć obraz jego stanu. Ma bardzo przyjazne nastawienie. Kiedy sytuacja tego wymaga, przychodzi na wizytę domową.

Bardzo dobry lekarz. Do każdego problemu zdrowotnego podchodzi indywidualnie. Nie przepisuje bezmyślnie antybiotyki i ma pacjenta z głowy. Naprawdę leczy w 100%. Polecam.

Przede wszystkim Nie jest doktorem nauk medycznych, jest miła, zleca badania, ale nie zawsze jest kompetentna. Znam lepszych lekarzy.

Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.Rewelacyjne podejście do pacjenta.

Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.Rewelacyjne podejście do pacjenta.