Barbara Lipowska

2,2
2,6
1,8
1,8

UNIKAC TEGO LEKARZA JAK OGNIA! za 3 minuty wizyty 100 zł ! skandal, nigdy wiecej nie skorzystam z oferty tego lekarza ! powiem znajomym i rodzinie.

Nie wiem jakim ta Pani jest lekarzem, ale zdążyłem ją poznać jako człowieka. Poszedłem z dziećmi się zarejestrować (dzieci bardzo małe), na tabliczce było napisane, że są to godziny przyjęć. Nie widziałem żadnego okienka do rejestracji - był tylko gabinet, a na nim informacja, by nie wchodzić. Więc tylko zapukałem bez dotykania klamki... a wówczas Pani Lipowska otworzyła z rozmachem drzwi i nakrzyczała na mnie przy dzieciach, że "mam teraz pacjenta!", zanim zdążyłem powiedzieć jedno słowo. Nigdy więcej tam nie pójdziemy.

Nie polecam,nigdy tam nie pójdę.Pani doktor robi z siebie gwiazdę,niby przyjmuje do 18-tej a o 16.30 już mnie nie przyjęła,mimo iż byłam z dzieckiem,sugerowała że powinnam się zwolnić z pracy,szkoda słów.Nie polecam,to nie jest lekarz z powołania.

Zdecydowanie nie polecam. Pani nawet ciężko podać przez telefon godziny przyjęć. Nigdy bym do niej nie poszła gdyby nie koniecznośc uzyskania skierowania do szpitala. Dostałam je, bez dokładniejszego zbadania pacjenta.

Bardzo życzliwy lekarz, prawdziwa profesjonalistka, wyratowała mnie z ciężkiego zapalenia zatok i leczy moją rodzinkę zawsze z uśmiechem na twarzy i świetnym podejściem do pacjenta. Wszystkim z całego serca polecam.